• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ličanin

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
Slusj zemljace, ja zivim u Sloveniji evo vec 8 godina i gledao sam scenario gdje ljudi ne rade jer imaju pomoci, socijale, potpore...ali gledam i sada kad im to sve puca po ledjima!!! Sad im je kriv i sistem i drzava i kredit i lizing eheeej da cujes samo cike i vriske!! Ma ja cu platiti zidara da mi ozida blokovima unutarnji zid a ja cu sam okolo kamen!! Skoro da ne mogu pogresiti, a i onako, iz inata!!! Makar 5 godina zidao 130 kvadrata kamena!!! Ne znam smijem li to ovdje pisati ali ako kznas da kome ove godine treba drva hrast i crni grab javi! Sa cim se ti bavis ako nije tajna?

ako kome bude tribalo ja ču ti javiti pa ovdje smo da pomognemo jedni drugima, a sad držim koze alpine imam ih neki 40 kom ali mislim širiti na nekih 80 do 100 ako bude sve uredu, a prije sam imao kamione i bager samo to sam prodao nije baš bilo posla prije mjesec dana prodao sam bager od 18 t. ( utovarivač) a kamione sam prije prodao puno rada a malo para pa i ništa
 

Ličanin

Novi član
Tu od
8 Sij 2013
Poruka
4
ako kome bude tribalo ja ču ti javiti pa ovdje smo da pomognemo jedni drugima, a sad držim koze alpine imam ih neki 40 kom ali mislim širiti na nekih 80 do 100 ako bude sve uredu, a prije sam imao kamione i bager samo to sam prodao nije baš bilo posla prije mjesec dana prodao sam bager od 18 t. ( utovarivač) a kamione sam prije prodao puno rada a malo para pa i ništa

Ja imam 4 slepera iveco stralis. Jedan vozim ja ostale vozaci. Sve bi to bilo super kad bi ljudi placali na vreme...islo bi to ali dosta mi je bilo skoro 15 godina spedicije. Nek voze mladji, ja odoh u sumu!!
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
iskreno i meni se več neda siditi za volanom pogotovo kad su stalno po cesti vage i inspektorati
 

Najnoviji postovi

Na vrh