• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Licitacija ĐĐ 1620H - 8 komada

SteveO

Član
Tu od
16 Velj 2007
Poruka
244
Poljoprivredna zadruga Napredak prodaje 8 komada, 85-89 godina, pocetne cijene od 30-49 000 kn.

Natjecaj je u Vrbanji, ne znam tocnu ulicu al znam da je u nedjelju u 10h, razgledavanje kombajna i davanje jamcevine je od 9h. To je sve sto znam, za ostalo se snadjite i zahtjevam pinku ako pazarite nesta :)

Ko voli nek izvoli :D
 
B

Bobo

Guest
hehehe... Znam gdje ce zavrsiti oni koji se ne prodaju, i onda idem u lesinarenje dijelova... Hidro crijeva, razvodnici pumpe i cilindri, te ostale sitne pizdarije ;)
 

SteveO

Član
Tu od
16 Velj 2007
Poruka
244
Moze info di ce bit da znam ako mi ustreba nesta posto imam jednog DD ?
 
B

Bobo

Guest
Ne znam koliko mi je ovo pametno pisati, ali uvijek roba koja se ne proda na licitacijama zavrsi na pozeskom otpadu i reze se u komadice...

Neke godine isao u "lov" na hidraulicne cilindre, ali bezuspjesno... Sad moram tamo strazariti ;)

Bila su dva veeliika torpedo traktora i 3 DD kombajna. KOMPLETNI i mogli su se kupiti na kilu. PALI I VOZI... Nevjerovatno. Kad sam dosao, kad tamo traktor jedan prepolovljen i izvadjeni mu zupcanici iz mjenjaca, poskidani limovi i tockovi, te poskidana stakla s kabine. Drugi takodjer bio prepolovljen i falilo mu je sve sto i na prvom, samo sto je ovom bio skinut i prednji most...

Kombajne su, kako mi kazu, ocerupali u jedno popodne, tu nisi znao ko pije ko placa.. Kad sam ja bio tamo, nekli likovi skidali neke remenice s vrsalice, a drugog nije bilo NICEGA...

Kod kolege je zavrsio komplet sistem slamotresa skupa s osovinama (Iz jednog kombajna), posto mu to pase na njegov izdrndani FAHR. Drugo nije skidao, jer mu nije trebalo.
 

SteveO

Član
Tu od
16 Velj 2007
Poruka
244
jel bi bio problem da javis na mail kad vidis da tamo ima nesta takoga ? Ti odi prvi pa uzmi sta trebas a onda meni javis da obidjem, mozda se desi nesta sta mi treba :)
 
B

Bobo

Guest
Ne vidim odakle si, ali ako nisis kuzio, cim ih istovare, ljudi krecu sa cerupanjem dijelova...

Imas par sati vremena da to rijesis...
 

SteveO

Član
Tu od
16 Velj 2007
Poruka
244
Zupanja, a stignem brzo kad moram :) Mora se znat bar malo prije kad ce doc, ne strazare valjda svaki dan tamo.
 
B

Bobo

Guest
Pa ljudi imaju svoje ljude tamo (radnici) koji su (pod)placeni da takve stvari javljaju okolo i da ne razglasavaju previse...

I tada... SPEKTAKL ;)

A uopce je pitanje oce li ikoji ostat a da se ne proda, a ak se ne proda, znaci da je drlja. Ja da se tamo zadesim, redom bi skidao samo sve vezano uz hidrauliku, a onda sarafe redom, jer sarafa nikad dosta ;)
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
SteveO kaže:
Poljoprivredna zadruga Napredak prodaje 8 komada, 85-89 godina, pocetne cijene od 30-49 000 kn.

Natjecaj je u Vrbanji, ne znam tocnu ulicu al znam da je u nedjelju u 10h, razgledavanje kombajna i davanje jamcevine je od 9h. To je sve sto znam, za ostalo se snadjite i zahtjevam pinku ako pazarite nesta :)

Ko voli nek izvoli :D
Možda postavljam suvišna pitanja ;) :blackeye ...U kakvom su stanju?
 
B

Bobo

Guest
Vjerovatno je to suvisno...

Sto mozes ocekivati od 6 DD kombajna i 2 ZMAJA 142 koji su radili u kombinatu a najmladji je 88. godiste?
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Bobo kaže:
Pa ljudi imaju svoje ljude tamo (radnici) koji su (pod)placeni da takve stvari javljaju okolo i da ne razglasavaju previse...

I tada... SPEKTAKL ;)

A uopce je pitanje oce li ikoji ostat a da se ne proda, a ak se ne proda, znaci da je drlja. Ja da se tamo zadesim, redom bi skidao samo sve vezano uz hidrauliku, a onda sarafe redom, jer sarafa nikad dosta ;)

To otprilike izgleda ovako? Obrisan neispravan link. :)
 
B

Bobo

Guest
Otprilike... Samo su tamo hrpe starih automobila i kojekakvih cijevi i sta ti aj znam...

kazem, jako je velika vjerojatnost da se nekoji od kombajna s aukcije nece prodati, i da ce biti dovezeni na otpad i tu prodani "na kilu"

Sad da je znati, takav kombajn rezervirati, i kupiti ga "po kili" i da vidis...

Morat cu se raspitat kako se krecu cijene otpada ovih dana ;)
 
K

krx pozega

Guest
Neka mi netko kaže gdje je točno to mjesto licitiranja?????Vrbanja...jel to kod Županje :?:
 
R

Rajtek

Guest
I kak je to sve završilo????? :scratch :scratch :scratch :scratch
 

SteveO

Član
Tu od
16 Velj 2007
Poruka
244
Nikako, nije prodan nijedan. Vidio sam kombajne i ti kombajni ne vrijede nista, doslovno. Ne mogu vjerovat da mogu bit tako losi, uzas.
 
R

Rajtek

Guest
Daj nemoj me zajebavat, pa nemre biti takav krš svih 8 komada i da ni jednog nitko ne kupi.... :scratch :scratch :scratch :scratch
Kolka im je bila cijena???
Kaj su na kraju na otpadu završili????
 
B

Bobo

Guest
Bas gledam po pozeskom otpadu svaki drugi dan tamo prolazim i nema nista :(

Cini se da je netko drugi omastio brk ;)
 

SteveO

Član
Tu od
16 Velj 2007
Poruka
244
Nije niko mastio brk jer jos uvijek stoje u Vrbanji a par komada su poslali po selima da rade jer nisu jos kupili sve TopLinere koje su mislili umjesto ovih. Zamisli si kombajn koji 20 godina stoji vani na kisi, snijegu i ledu i jos dodaj na to da ne postoji ni jedna ploha koja nije udarena na 5 mjesta, otpala farba i hrdja se uhvatila. Ako stignem uslikat cu jedan sto stoji blizu mene pa cu postat, ma horor.
 
B

Bobo

Guest
Uzas zivi...

Ako dodju na pozeski otpad, javit cu vam cim poskidam hidraulicne cilindre i pumpe ;)
 
Na vrh