• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Lijep pozdrav od dadokt

  • Temu pokrenuo dadokt
  • Datum prvog posta
D

dadokt

Guest
Lijep pozdrav od dadokt, punim imenom Dario. Imam 24 godine , po zanimanju tehničar cestovnog prometa, ali nažalost nezaposlen. Živim u Popovači, a svi poljoprivredni strojevi koje posjeduje moja obitelj nalaze se u selu 8 km od Popovače, Osekovu. Tu su Zetor 4320 2005. godina, IMT 539 1988. godina, plug IMT 12" 756 visoki klirens, tanjurače OLT 24 diska, drljače ili kod nas brane OLT 3 krila, sijačica za žito OLT gama 14, pneumatska sijačica kukuruza EBERHARDT Mulimat Super 550, berač SIP Tornado 40 2004. godina i još nekoliko strojeva. Naša zemlja (11 jutara) je do prošle godine bila u zakupu, ali kako nema posla odlučio sam zajedno sa ocem da se ponovno nakon 5 godina bacimo u poljoprivredu.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša.............:partyman: :partyman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh