• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Lijep pozdrav, traktor john deer

noviuposlu

Član
Tu od
7 Tra 2011
Poruka
759
ok sorry, al kako to mislis za krupne sume? nekad davno je stric stim svojim vozio nam drva i znam da je puno prikolica skipao prilikom plesanja s traktorom na sve strane, ako je bilo suho suho je isao al ako ne nije bas..hehe
 

noviuposlu

Član
Tu od
7 Tra 2011
Poruka
759
ok sorry, al kako to mislis za krupne sume? nekad davno je stric stim svojim vozio nam drva i znam da je puno prikolica skipao prilikom plesanja s traktorom na sve strane, ako je bilo suho suho je isao al ako ne nije bas..hehe

sada gledam ove sonalika i belarus, te new holland jel valja sta to?

nista od JD. preskup mi je... mozda koji polovni al stara oce novo
 
M

MOCO

Guest
25.08 si tražio johnija, a 27.08. sonalicu...vjeruj mi to još nisam vidio!:rolfer:
 

noviuposlu

Član
Tu od
7 Tra 2011
Poruka
759
25.08 si tražio johnija, a 27.08. sonalicu...vjeruj mi to još nisam vidio!:rolfer:


John je preskup novi, polovni kazete da ne valja od 6,7,8t sati... da kupim mogu kupit i novi za 100 000kn pa eto gledao i nasao ove

ja mislim da cu uzeo JD neki 90god za 100 000kn s 7000h ali evo gledam i ove nove jeftine


ja bi ovakav... http://www.njuskalo.hr/traktori/john-deere-6200-oglas-2139108 ili cak i neki slabiji od cca 75ks ajde, jer nisam mislio da su ovako glomazni ti od 90setak konja, barem tako igleda...
http://www.njuskalo.hr/traktori/traktor-john-deere-36-50-oglas-2729779 ovaj 115 al opet manji je...
koliko je to visoko?
 
Posljednje uređivanje:

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Imaš Sonaliku ,mislim oko 25000 sa kabinom,90 ks nova,samo traktor ti je čista mehanika bez ikakvih finih sklopova,mi imamo istu samo od 60 ks,a po tvom načinu održavanja moje je mišljenje da bi to bilo super dobro i da povečaš zemlju,dođeš u Gudovac možda još izvučeš i kakvi popust,ljepa je linija crvene boje,kada smo mi kupovali bilo je samo žuta i plava:drinkers::partyman:
 

noviuposlu

Član
Tu od
7 Tra 2011
Poruka
759
Imaš Sonaliku ,mislim oko 25000 sa kabinom,90 ks nova,samo traktor ti je čista mehanika bez ikakvih finih sklopova,mi imamo istu samo od 60 ks,a po tvom načinu održavanja moje je mišljenje da bi to bilo super dobro i da povečaš zemlju,dođeš u Gudovac možda još izvučeš i kakvi popust,ljepa je linija crvene boje,kada smo mi kupovali bilo je samo žuta i plava:drinkers::partyman:

a je valja to sta, koliko sati imas ti na svojoj...
jer uzeo bi ja polovnog JD al da ne moram poslije jos toliko dati za popravak...

a i 25 000 mi je preskupo, koliko dođe taj tvoj od 60ks?


nece mi biti drugo nego polovno uzet pa kako strefin strefin... ja mislim da cemo ja i familija doci do gudovca da svakako
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ovaj naš je koštao 127000sa pdvom ima kompresor bez kabine,mislim da su malo pojeftinili,najbolje provjeriš u Jurval Vrbovec,a naš ima tek 350 sati zato što ima jedan veči koji još nije prodan tako da ovom mlađem izvlači leđa,za sada je sve ok:axe:
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
John je preskup novi, polovni kazete da ne valja od 6,7,8t sati... da kupim mogu kupit i novi za 100 000kn pa eto gledao i nasao ove

ja mislim da cu uzeo JD neki 90god za 100 000kn s 7000h ali evo gledam i ove nove jeftine


ja bi ovakav... http://www.njuskalo.hr/traktori/john-deere-6200-oglas-2139108 ili cak i neki slabiji od cca 75ks ajde, jer nisam mislio da su ovako glomazni ti od 90setak konja, barem tako igleda...
http://www.njuskalo.hr/traktori/traktor-john-deere-36-50-oglas-2729779 ovaj 115 al opet manji je...
koliko je to visoko?


Prijatelju taj 3650 ti je skoro 3 m širok,ima ga kolega i jedva kroz kapiju prođe
.to ti je pun kufer preveliko i za 15 ha.
kupi si ti novi imt 549 4wd i uz dobro održavanje imaš dostta dobar traktor narednih 15 god.
 

noviuposlu

Član
Tu od
7 Tra 2011
Poruka
759
[/B]

Prijatelju taj 3650 ti je skoro 3 m širok,ima ga kolega i jedva kroz kapiju prođe
.to ti je pun kufer preveliko i za 15 ha.
kupi si ti novi imt 549 4wd i uz dobro održavanje imaš dostta dobar traktor narednih 15 god.

a 3m mi je preveliko da... imt dolazi u obzir je ga dosta njih ima i vajk im ide... sada mozda najbolje neki imt ... ma neznan nista... mozda odustanem od toga jer mi je sve to sada u ovo vrijeme dosta rizicno uzimat, jer kako kazem vecinom bi bilo samo za moje potrebe, al i to je isplativo jer ne trebam kupovati

bas sada gledam, novi imt a kabina i zavrsna obrada gora nego kod JD 85god, al nije mi to ni bitno... trazim pouzdan traktor i nadam se da ovaj i kosta puno manje kada je ovakva zavrsna obrada i kabina
 
M

MOCO

Guest
IMT je definitivno pouzdan traktor i održavanje nije prekomplicirano.
 

noviuposlu

Član
Tu od
7 Tra 2011
Poruka
759
IMT je definitivno pouzdan traktor i održavanje nije prekomplicirano.

kupujem njega, jer kao sta sam trekao na pocetku ja trazim pouzdan traktor, i da nije neki maleni te da ima kabinu... nisam ni mislio da ih rade nove... al mozda i koji polovni ako se nađe novije godiste... dobio odg i za sonaliku i belarus al to sam cisto informativno pitam, imt-u vjerujem, voze ih mnogi i ne zale se na nista ni nakon 20god
 
M

Mario1

Guest
Pozz,

ima li uopće negdje (googlam ali ne ide baš,a ni uvoznici traktora nisu baš pričljivi o toj temi) obrađena tema o preporuci za kupnju traktora na osnovi količine zemlje koja se obrađuje,kulture koja se radi i sl.Pri tome sada ne mislim na proizvođača traktora nego na veličinu,snagu,potrebne i poželjne komande i načine upravljanja....:prayer:
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
neces naci nista takvoga na netu. obicno kazu koliko ks toliko kj se moze obradjivati s traktorom. ali opet, bilo bi glupo sa 30ks obradjivati 30kj oranice, zar ne? (ne kazem da ljudi to ne rade)
najvise ti ovisi koliko si spreman novaca potrositi i koliki zelis komfor za vrijeme rada..
 

noviuposlu

Član
Tu od
7 Tra 2011
Poruka
759
neces naci nista takvoga na netu. obicno kazu koliko ks toliko kj se moze obradjivati s traktorom. ali opet, bilo bi glupo sa 30ks obradjivati 30kj oranice, zar ne? (ne kazem da ljudi to ne rade)
najvise ti ovisi koliko si spreman novaca potrositi i koliki zelis komfor za vrijeme rada..

znači ja s 50ks mogu raditi 5hektara (samo pšenica kukuruz ječam te krumpiri bi bili)
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
naravno da mozes. sta ti se to cini puno ili malo ks?
opet, mozes ti to raditi i sa malim imt 533/539 ili necim drugim te snage. sve ovisi kao sto gore pise sa koliko novaca raspolazes i zelis li nakon pooranog jutra doci doma strgan i osjecati se da si poorao brda i doline ili to zelis cim prije i cim lakse napraviti..
 

noviuposlu

Član
Tu od
7 Tra 2011
Poruka
759
naravno da mozes. sta ti se to cini puno ili malo ks?
opet, mozes ti to raditi i sa malim imt 533/539 ili necim drugim te snage. sve ovisi kao sto gore pise sa koliko novaca raspolazes i zelis li nakon pooranog jutra doci doma strgan i osjecati se da si poorao brda i doline ili to zelis cim prije i cim lakse napraviti..

ja raspolazem s koliko banka da, bez kredita nebi ni naftu mogao kupiti... uzet cemo jedan mali od 50ks pa bok ili cu placati drugima kao sta sam ove godine... thx ragači
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Za ljubitelje Jonya a tu i sebe ubrajam

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=97ZDcJyMI5o[/YT]
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
e Kićo ovaj se kod mene ne može ni okrenuti u dvoru,u tvojem bi mogla i dva takva pa nek ti bude sretno možda uskoro nešto zazeleni u tvom dvorištu:partyman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh