• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Lijepi pozdrav svim forumašima........

  • Temu pokrenuo vjekovidak
  • Datum prvog posta
V

vjekovidak

Guest
ma nisam još... poludio sam.. ima u trgovini,, ali mii je pre pre skupa.. 1550 kn.
 
B

BAGERISTA

Guest
ma nisam još... poludio sam.. ima u trgovini,, ali mii je pre pre skupa.. 1550 kn.

Ovdje kod nas,još skuplja,,,barem tako mi prijatelj kaže............
Ako nađem neku polovnjačinu ili bilo ča,,,,javim ti...:D
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dobro došao, i još bolje se snašao na forumu!!
:partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Imamo mi specijalizirane,,,ovdje na forumu,ako di zapne............:rolfer::rolfer:,mada ti je bolje da se sam snađeš:mrgreen::mrgreen:
Šala naravno,,,,ako di zapne,,,pitaj,,,i mi smo bili početnici........:p:p
 
V

vjekovidak

Guest
Imamo mi specijalizirane,,,ovdje na forumu,ako di zapne............:rolfer::rolfer:,mada ti je bolje da se sam snađeš:mrgreen::mrgreen:
Šala naravno,,,,ako di zapne,,,pitaj,,,i mi smo bili početnici........:p:p

ma snlazim se sam.. tj. sve i svašta isprobavam.. za sada ide supeer:finga:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,568
a jesi možda vidio da ju sam napraviš......:scratch
 
V

vjekovidak

Guest
a jesi možda vidio da ju sam napraviš......:scratch

ma imam ja poteznicu ručni rad... ali ja oću da nabavim orginal.. tj. tvorničku:finga:
 
V

VTZ

Guest
Pozdrav Vjeko, eto sad na forumu imamo i jednog pravog šumskog radnika - sjekača! ;)
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ma gledo sam... ali uzalud... pratim svaki dan:supz:

i ja isto, nema njuska nama dvojici kaj za ponudit, ja bum pocel po selima trazit tu plocu i kuku...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,568
i ja isto, nema njuska nama dvojici kaj za ponudit, ja bum pocel po selima trazit tu plocu i kuku...

srećom pa nemam imt-a................:lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168

oglas-8250409.html


ovo bi moglo bit ok, bum nazval kad budem gotov na poslu...
Hvala!
 

Najnoviji postovi

Na vrh