• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Lijepo vas pozdravlja jagodicabobica

  • Temu pokrenuo jagodicabobica
  • Datum prvog posta
J

jagodicabobica

Guest
Pozdrav svima! :icon_syda:
Nisam baš veliki farmer, ali jesam u duši. Potječem iz jedne poljoprivredne obitelji, no s vremenom se to izgubilo i svako dijete je krenulo u druge vode...
Volim biljke, cvijeće, a osobito ono koje donosi prekrasne i slasne plodove.
Zato se na mojoj terasi u Zagrebu trenutačno sunčaju mini rajčice, bosiljak, menta i jagode, a čuva ih jedna lavandica.
Volim čitati o uzgoju, pratim stručne savjete na portalima i informiram se o svemu i svačemu u biljnom svijetu pa se nadam da će moji izvori biti od koristi svima vama!
Jednog dana bih htjela imati svoj vrt sa začinima, povrćem i voćem i :tractor:
Eto, toliko o meni!
Čitamo se! ;)
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodošla,,,,,,,,...šta nismo imali več jednom jagodicu bobicu..:icon_thumright::(nod):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Lijepi pozdrav,evo malo ženskog pojačanja.:icon_razz::icon_razz::icon_razz:
 
J

jagodicabobica

Guest
Pozdrav i dobrodošla.

Dobro nam dosla

Dobro došla:(hi):

Ljep pozdrav i dobrodošla,,,,,,,,...šta nismo imali več jednom jagodicu bobicu..:icon_thumright::(nod):

pozdrav i dobro došao.

Dobro došla

Lijepi pozdrav,evo malo ženskog pojačanja.:icon_razz::icon_razz::icon_razz:

Hvala puno svima!
Evo nisam ni stigla i već sam dobila puno pozdrava lijepih savjeta na nekim temama.
Baš ste odlična ekipa! :8):
Čitamo se i dalje. :icon_thumright:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,503
pozz i dobrodošla......:icon_razz:


hm,ček malo...:icon_scratch:...kaj mi nemamo već jagodu-bobicu....:icon_scratch:..sa crtom..
 
J

jagodicabobica

Guest
pozz i dobrodošla......:icon_razz:


hm,ček malo...:icon_scratch:...kaj mi nemamo već jagodu-bobicu....:icon_scratch:..sa crtom..

Hvala na pozdravu! :(hi):
Nadam se da nisam napravila problem što imam slično ime. :) Meni je odmah reklo da je slobodno pa sam ga uzela. Nadam se da se druga jagodica neće ljutiti.

Pozdrav i dobro nam došla !!

Hvala i također pozdrav! :(hi):
 
B

BAGERISTA

Guest
Hvala na pozdravu! :(hi):
Nadam se da nisam napravila problem što imam slično ime. :) Meni je odmah reklo da je slobodno pa sam ga uzela. Nadam se da se druga jagodica neće ljutiti.




):

Misterij riješen,imamo dvije jagodice......:(inlove)::(happy):ma kava ljutnja...
 

Najnoviji postovi

Na vrh