• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

LIMA

L

LIMA

Guest
Poštovanje gospodo!Evo da se malo i ja predstavim.Doalzim iz Zagreba i zovu me Renato. Mi smo malo obiteljsko gospodarstvo i bavimo se povrtlarstvom . Imamo cca 2000m2 plastenika i još tolko na otvorenom. Proizvodimo sezonske povrtlarske kulture, a robu prodajemo na Trešnjavačkom placu , gdje smo zastupljeni od 1980. Gledamo da uvjek imamo 7-8 kultura, da klupa bude puna i raznolika. Vrt obrađujemo majka,otac i ja i to uglavnom ručno. Imam samo IMT-ovu frezu, stariju od mene, a zaljevamo isto ručno, šlaufom. :cry: Oženjen sam i imam troje djece. Tolko za sad. Nadam se kvalitetnom druženju. pozz :D
 
L

LIMA

Guest
Evo s čim radim.
GEDC0494.jpg

Evo što radim.
VRT024.jpg

Picture131.jpg


Picture135.jpg
 

asestic

Član
Tu od
12 Sij 2010
Poruka
601
Pozdrav LIMA dobre su ti slike samo ćemo još malo pričekati do takvih slika baš si ih poredao koliko komada ima.
Pozdrav Anđelko! 8)
 
L

lukoil

Guest
hvala na dobrodošlici generacijo!vidim po priloženom da si pravi poljoprivrednik koji puno radi.svaka čast!
 
L

LIMA

Guest
lukoil kaže:
hvala na dobrodošlici generacijo!vidim po priloženom da si pravi poljoprivrednik koji puno radi.svaka čast!
Hvala! :D :D :D ;)
 
L

LIMA

Guest
Bah, nakon dva mjeseca ljenčarenja, prošli tjedan se "ubio" od posla. Divno je opet se osječati korisnim. Nema ništa ljepše nego navečer leć strgan od posla. :D
 

Najnoviji postovi

Na vrh