• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

LIMB

R

ROKI

Guest
Vidio sam ga na sajmu u Gornjoj Radgoni ove godine. Traktor nije loš i čujem da u RH ima već 5-6 komada tih traktora. Svidja mi se i nije skup. Mislim da je u Sloveniji 85-ica oko 28000 eura + PDV traktor ima dosta opcione opreme za nadoplatu po želji kupca (klima, prednja hid. i kardan, dimenzije guma...). Pitanje je servisa i servisne mreže u RH. Motor je Perkins i to original, mjenjač Cararo 24 brzine.
 
R

Ratarko

Guest
ROKI zar nije onda bolje uzeti neki od 85 KS iz SDF grupacije , slične su im cijene ?
 
R

Ratarko

Guest
Slažem se da nije loš ali za te nocve imam provjereni proizvod sa kakvom takvom HR servisnom službom . Evo moj Hurli je baš traktor te klase ...koštao me 26.000 € . A vidio si ga , ide kao metak , nema kvarova do sada .
 
R

Ratarko

Guest
Dobro ovo je tema o Limbu a ja sam opet skrenio na svog Hurlija :| .
Mišljenja sam da je to traktor koji ima još jako puno toga da dokaže .
Kada ga budem vidio prvi puta u Slavoniji kako ratari na nekoj njivi onda ću vjerojatno imati neko mišljenje o njemu ovako je to egzotika ako se mene pita ... neka vrsta lokalnog traktora ako tako nešto uopće postoji ?
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
I ja mislim da je bolje uzet neki drugi traktor za tu cijenu, Limb bi barem za početak trebao smanjit cijene dok se traktor ne dokaže, a kad se dokaže onda dignut cijene. :D
 
W

Wiky89

Guest
Pozdrav ja vozim!!Imam limb lux tls 80! Kupili ga pred godinu dana ima 1000 rhs i zasad sa samim motorom nismo imali problema!!Sa kompletnom opremom klima prednja hidraulika i kostal je 36,700 Eura! Preskupo al bilo je dio kompenzacija pa smo zadovoljni!! Mene zanima ako se bi se salo i ako ima kakve sanse staviti turbo na njega?!I dal bi trebalo mjenjat vise dijelova! Hvala!
 
W

Wiky89

Guest
Obrisan neispravan link. ... 579_rs.jpg :lol: :lol: :lol:

Obrisan neispravan link. ... 278_rs.jpg


http://tinypic.com/player.php?v=2lnzf9k&s=3


http://tinypic.com/player.php?v=sb0rd4&s=3


View My Video

evo par sitnica i jedna velika mana...neznam dal je to seriski al kad sam iso da probam plug regent resetkasti 3 brazni prekretac seriski pise da je tezak 1100kg a nisam ga mogo dic pa smo sad narucili pomocni cilindar a neki seoski majstor reko da samo treba povecati pritisak na nekom ventilu!! a na mijestu di smo ga kupili reko lik da je plug pretezak pa....samo tolko da se zna i mana!! :oops: :oops: :oops: :oops:
 
S

seljaček

Guest
Piši nešto o tom stroju kakva su iskustva kvaliteta udobnost ma samo piši
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Kažeš da nije mogo podić, pa da imaš 500 kg naprijed, i ako ne možeš onda podić plug, treba se dizat prednji kraj, i onda znaš da imaš pravu hidrauliku. :D
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Bok svima.Meni je prijatelj pričao da je jedan čovjek došao s Limbom po pluga 3brazde i da ga ne mogev diči nego je samo sve zujalu u hidrauliki.Odmah je pozvao servisa da im to kaže i došli su oni odma glet to i malu su pošteljali ventila ali unda je bilo još gore...znači da im je hidraulika ne baš sjajna.........
 
W

Wiky89

Guest
Nije nije!! Ma nije ni neka kvaliteta!! al ono... mora da se radi s necim!! ;) Pa nes bolje od eurowolfa Jaci je definitivno al u usporedbi s Hürlimann XB 95.... ma ko s magarca na konja XB je zakon i izolacija u kabini je puno bolja al...Velim kad nismo mogli birat tak se sluzimo!!
 
S

slo-limb

Guest
bok
ovo je nas traktor Limb 80, bil je prvi v nasi pokrajini, sa njim i sa servisom smo zelo zadovoljni
ima oko 1300 delovnih ur
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
i med delom
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
slo-limb

Bok i dobrodošao.
Kolika je cijena bila?
Kak te hidraulika služi?
Čime se baviš?
 
S

slo-limb

Guest
poz
cijena je bila oko 35000€ sa celnim nakladalcem Ferro-Flex koji nam odlično služi
hidravlika deluje brezhibno, še brez popravil
bavimo se rejom prasicev

P.S. neznam najbolje hrvatski ali se trudim :D
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Dobro je to, razmemo mi tebe!
Stari mi je bil 3 godine v Sloveniji na srednji školi, tak da večinom sve razmem!
 
S

slo-limb

Guest
evo par sitnica i jedna velika mana...neznam dal je to seriski al kad sam iso da probam plug regent resetkasti 3 brazni prekretac seriski pise da je tezak 1100kg a nisam ga mogo dic pa smo sad narucili pomocni cilindar a neki seoski majstor reko da samo treba povecati pritisak na nekom ventilu!! a na mijestu di smo ga kupili reko lik da je plug pretezak pa....samo tolko da se zna i mana!! :oops: :oops: :oops: :oops:
mislim da se to nebi smjelo dogoditi, sa našim limbom delali smo sa 2.5m rotobrano i sejalnico koja težine je oko 1300kg;
a onda još zrnje u sejalnico i to ti je oko 1500kg. ovo ide sa našom limbom bez problema
 

Najnoviji postovi

Na vrh