• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Linija za vadenje repe...i ekipa za prijevoz...

  • Temu pokrenuo zrine892
  • Datum prvog posta

suljos

Član
Tu od
9 Tra 2007
Poruka
341
Ove fotke bi vise pristajale DDR-u ili Ukrajini..jedino ovaj zadnji j enovi Belorus,mislim po voznom parku,a ove linije su prije 28 god(tada sume me doselili u Barnju)bile aktuelne,poslije su dosli Matroi(barom se tako izgovaralo)koji su vadili.Nego,gdje se mogu naci te linije za vadjenje iz vise prohoda.Trebavise traktora koji ce to vuci,ali vejrovatno se povoljno mogu kupit...
 
B

Bobo

Guest
Ha ha ha...

Klub ljubitelja ruskih traktora!!! Sjetio sam se necega smijesnog... nema veze


Zbilja je zanimljivo da su an slikama samo ruski traktori. jel to neka moda u tvom kraju ili sto?
 
Z

zrine892

Guest
ma to ti je ekipa...ova dva plava rusa su ajd recimo privatnici...bili su hurliman,IMT 539 i johh derre...to je u miholjcu a sto se tice ruseva barem njih 65% ima ruseva...
 
B

Bobo

Guest
Aha, da... zaboravio sam da ste jako blizu granice, pa vam se isplati otici prijeko po traktor...

Bar je tamo "rus" jeftiniji nego kod nas, a dijelova kod njih ima da ih sutaju okolo ;) a u sto je i jeftino...
 
Z

zrine892

Guest
ma rus je zakon...pa i slike to dokazuju...a onaj prlavi rus sa crvenim utezim dimi tako vec 4 god i dan danas mu nije nista...a napravio je preko 5000 radnih sati u roku 5 god...samo radi i radi.
 
Z

zrine892

Guest
a sto se tidce vadenje ili sa samohodnom vadilicom to je skoro sve isto...jedino je ovdje puno trosak ljudskih snaga...
 
P

Picek

Guest
čisto jedna za mnoge vjerojatno nebita zanimljivost ali eto..
Holmer kupio Gebu..
 
Z

zrine892

Guest
hmm...ma sve je to zanimljivo...ali ja nisam jos vidio Gebo...ili neznam kako god vi to zovete..
 
P

Picek

Guest
zrine892 kaže:
hmm...ma sve je to zanimljivo...ali ja nisam jos vidio Gebo...ili neznam kako god vi to zovete..
http://www.gebo-ams.de/
sa strane imaš mogućnost odabira Hrvatske i onda će te prebaciti na brošure na hrvatskom jeziku..
 

Najnoviji postovi

Na vrh