• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ljeto-muhe i komarci u štali

vargas

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
523
Danek, el pipe, birajte vrijeme, mjesto, sablja, sjekira ili buzdovan.Što vas je volja. Zajebancija. Danas sam samo zbog Daneka čiji sam uradak pročitao u jutro nalovio malo ovih mojih "dlakavih" komaraca da ne ispadnem lažljivac. E sad ako još ne vjerujete, kaj vam ja mogu, onda ste neveroni Tome.
e0mjya.jpg
 

vargas

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
523
Jučer 28.03. predvečer stigle tri lastavice, opet je cvrkut u štali. U odnosu na 2015. kasne jedan dan.
 

vargas

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
523
Opet me provociraš, bilo bi lijepo da se tu na Forumu vjeruje na riječ, ali samo zbog Tebe , sutra slikam ekipu.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,280
Opet me provociraš, bilo bi lijepo da se tu na Forumu vjeruje na riječ, ali samo zbog Tebe , sutra slikam ekipu.

Momčino, ni nakraj pameti mi nije da te provociram, al lijepo bi za oko bilo da poslikaš lastavice u gnijezdu, siguran sam da to mnogi na forumu nisu ni vidjeli, a kamoli doživjeli.
Al otprilike bit će, najbolje ne čitati tvoj post.
 

vargas

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
523
No, nemoj se odmah ljutiti, ovo je "lagana" tema, nije to zetor-imt, i izgleda da budem morao i dalje držati krave da imaju lastavice gdje doć.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,280
Ma neljutim se al sam ja u tim godinama, koji nije provokator, znači 55-a,
i sam imam te štalice, i kravice, i od toga živim, prije nekoliko godina laste se naselile i nalijepile gnijezdo, čisto na ekseru na gredi, mlade izlegli, ja moro držati otškrinuta vrata da mogu ih hraniti, preko zime, nekim slučajem,nenamjerno srušimo im gnijezdo, na proljeće one dolazile, oblijetale, cvrkutajući, i više ih nema.
Znači i samog bi me obradovo tim slikama.
Nadam se da si me razumio.
 

vargas

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
523
Danas u jutro u manju štalu stigla prva lasta. I prošle godine točno na 28.03. je bio povratak mojih lastavica. Imaju točan kalendar.
 

maikynet4u

Član
Tu od
14 Pro 2016
Poruka
324
je*eš lastavice!!!
kako da se rijesim muha ima ih kovana prskam svaki dan neoptridom alfa i nista samo održavam neku sredinu vec sam popizdio......

Poslano sa mog BLN-L21 koristeći Tapatalk
 

Driver

Član
Tu od
26 Srp 2013
Poruka
396
Pa lastavice ti popapaju dosta muha vise neg ih ti uspijes otrovom unistiti. A i nekak ih vise volim vidjeti neg sprej :)
 

vikicab4

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
277
ja sam kupio Effect Ultimum i mogu reči da sam zadovoljan,pakovanje je 100ml, a ide 75ml na 5l vode za špricanje po zidovim gdje se muhe zadržavaju,cijena 67 kn kod mene KR inače kutija je narančasta sa malo crne boje.
 

Najnoviji postovi

Na vrh