• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ljubenice

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Evo malo i ovoga
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
zvona,, na poslu inače ljudi rade a ne slikaju druge kako rade ;)
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
pa čuj,ako može slikat,znači da mu je dobro na poslu,niko ga ne tlači... ;)

e zvona jel to isto na Belju ljubenice?
 
B

Bobo

Guest
Nema veze s lubenicama, no zasto sve slike koje zvona uslika imaju mirror efekt, tj kao da su slikane u ogledalu?!? Na ceradi na kamionu pise "TONDACH" no naopako, takodjer u nezgode-lomovi "FENDT" na prednjoj maski traktora pise naopako...

Zvona, nabavljaj bilo kakav digitalni fotoaparat, a mobitel koristi za razgovor...
 
R

Ratarko

Guest
Bobo kaže:
Nema veze s lubenicama, no zasto sve slike koje zvona uslika imaju mirror efekt, tj kao da su slikane u ogledalu?!? Na ceradi na kamionu pise "TONDACH" no naopako, takodjer u nezgode-lomovi "FENDT" na prednjoj maski traktora pise naopako...

Zvona, nabavljaj bilo kakav digitalni fotoaparat, a mobitel koristi za razgovor...

Bobo , kasno pališšššš , hehe , znaš taj vic ?
Skužio je branko isto to kao i ti pa smo malo popričali o tome .
 
B

Bobo

Guest
Cujh, bio sam 3 dana na selu, a i ovo malo sto sam u Pozegu dolazio prespavati nisam mogao biti na netu, jer mi je paket biona kraju krajeva ;)

Sad se spojim na forum i gledam postove redom (njih 30-ak) pa jos vjerovatno nisam do tog stigao. Ako je pisalo na nakoj od tema koje sam "prelistao", onda sam umorniji nego sto sam mislio. Berba duhana je iscrpljujuc posao, a jos tanjuranje vocnjaka p osuhom da se glava boli od presine, pa ti citaj ;)
 
R

Ratarko

Guest
Ajoooj , a tek u vikalici šta ima za čitati , šest stranica gluposti i naklapanja :lol:
 
B

Bobo

Guest
:scratch Vikalica?!? Moram i to ici pogledati, jos vidim da ima neki klinac viska gore u cosku...
 
R

Ratarko

Guest
Bobo kaže:
:scratch Vikalica?!? Moram i to ici pogledati, jos vidim da ima neki klinac viska gore u cosku...

Uuuu , pa ti si u stvarno velikom zaostatku ako za vikalicu nisi čuo , hehe .
Zaja kaže da je forum dobio neki upgrade i da je vikalica došla sa tim , ne kužim se ja u te spike ali to bi bilo odokativno.
 
B

Bobo

Guest
Cuj, otici cu pogledati, pa cu vidjeti o cemu se radi...

Tema je LUBENICE... ;)
 
R

Ratarko

Guest
Aha , kupio sam jednu ove godine , nisam ju pojeo , bila je zelena .
Sada idu po 1.99 kn za kilogram , ona moja je bila po 4 kune na samom početku sezone .
 
B

Bobo

Guest
Kolega danas donio jednu iz vlastite proizvodnje i nisam ju niti pogledao...

Mozda ima neke veze sto sam se najeo taman prije toga, no nije mi ove godine do lubenica. Dinje su glavne, iako niti njih nisam jos jeo...

Losa neka godina, jos bih mogao i omrsaviti, pa sto cu onda?!? ;)
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
meni ih je vise preko glave ne mogu ih vise jesti.danas smo pronasli jednu od 23,5kg
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
e ja bi baš sada jednu slatku smazo ali ih slabo ima, :( ili se tamići pokvarili pa se nevozikaju više :cry:

23kg uh pa to je neki kapitalac :shock:
 
R

Ratarko

Guest
zvona kaže:
meni ih je vise preko glave ne mogu ih vise jesti.danas smo pronasli jednu od 23,5kg

Kažeš da ste ju pronašli , pa ta se vidila sa ceste kolika je ;) :lol:
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Da sa ceste ako je na njivi bez icega,tu su ti korovi toliko veliki da se pojedine zene ne vide iz trave kada beru,uzas.Nacuo sam da su vidjeli i neke velike zmije i da zene nisu htjele brat.
 
R

Ratarko

Guest
zvona kaže:
Da sa ceste ako je na njivi bez icega,tu su ti korovi toliko veliki da se pojedine zene ne vide iz trave kada beru,uzas.Nacuo sam da su vidjeli i neke velike zmije i da zene nisu htjele brat.

Uh da , zaboravio sam na našu floru i faunu :D
Ispada kada se spotakneš na lubenicu u tome korovu sagneš se i pokupiš ju , ako te prije zmije ne uzgrizu hehe ;)
 
Na vrh