• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

lož ulje-plavi diesel-diesel-eurodiesel?

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ako netko nekaj dozna tokom dana nek napiše. Da znam dal kupiti zalihe danas ili ne :)
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Izgleda da treba pomno pratiti svakog Ponedeljka.
Eto, iako danas u novinama piše da je rast cijena nafte od 10 % na svjetskom tržištu, ipak pojeftinjuje.
Ali isto i piše da stručnjaci vjeruju u daljni pad cijena barela unatoč ovom porastu od 10 % .
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,666
Svaki ponedjeljak na stranici od Min. gospodarstva oko 12 sati se objavi vijest o cijeni goriva. Ovaj put samo dizel pojeftinjuje dok cijena benzina ostaje ista. Akio je sad gorivo na burzama poskupjelo 10-tak posto onda će i kod nas vjerojatno drugi tjedan lagano porast cijena goriva.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Navodno na benzinskama KTC-a plavi dizel po 2.99 kn, a sad bude još malo pojeftinio.

To je najniža cijena plavog za koju ja znam. Kod nas na Petrolu je 3.17 bio, a INA drži 3.27 kn.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,332
Kolko sam mogao vidjeti Ina u VT je imala 3.17 a Ima u PT je imala 3.27 cijenu do danas.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Nema INA svud istu cijenu. Razlika je između Kalinovca i Đurđevca kod mene. Navodno su inine postaje podijeljene u skupine pa prema tome ide i cijena.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
KTC jeftiniji od INA goriva u KŽ koliko znam to se nikad nije deselo obično kad poskupi poskupi kad i INA stim da ga više nema dva dana tak da se stara zaliha proda po skupljoj cijeni . Kad pojeftini opet dva dana kasni pojeftinjenje ,.
 

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
Cijena goriva i mlijeka jeftinija od cijene vode... pa kud plovi ovaj brod ?
Znaci sad kad dodam vode u mlijeko koje predajem ovaj moj otkupljivac se nesmije bunit,cak razmisljam da mu napomenem da mi plati razliku... a voda prava domaca,bunarska,friska... :icon_idea: :confused:
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Bez obzira koliko se mi radovali niskoj cijeni nafte,to uopće ne miriše na dobro...
A poskupljenja nema na vidiku,baš čitam.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,409
E moj MrSima14 kod mene uvijek 10 lipa skuplje nego kod tebe.

Druga država šta možeš..:icon_cool: Ovo je cca 8km od mene, a ova što je 500-tinjak metara od mene tu je oko 0.80-1kn skuplje.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,737
Ma zezam se. Koliko je bilo lani ovo je i dobro. Jedino neznam ako će još pojeftiniti čekao bi a ako če poskupljivati onda bude velika gužva za točenje. :mur: Vjerujem da nisam jedini koji tako razmišlja. Sad je to več lutrija ali bude najbolje da natočim par bačvi pa kak bude.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,332
Pa pratiš svaki ponedeljak i vidiš jel če poskupit il ne, ak poskupljiva gas na benzinsku...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Bez obzira koliko se mi radovali niskoj cijeni nafte,to uopće ne miriše na dobro...
A poskupljenja nema na vidiku,baš čitam.

Zakaj tak razmišljaš???
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,422
I ovako niske cijene nasih proizvoda bi mogle biti jos nize.
Sta ako se za godinu dvije vrati barel na 100$? Posto ce onda biti plavi.
Citam malo svi prijedlozi za rezanje proracuna pocinu od rezanja polj. subvencija.
Davno sam pisao da je seljak ostao kao zadnja ovca za sisanje. Nece valjda radnike na minimalcu ili radnike iz industrije koje nema.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Neće moći ni seljake do u nedogled...iseljavat će se još više, a to valjda žele spriječiti.
 

Najnoviji postovi

Na vrh