• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

majstor

majstor

Član
Tu od
7 Velj 2009
Poruka
256
pozdrav forumašima a posebno najaktivnijima.Zovem se Vinko dobar sam mehaničar ali loš informatičar toliko loš da trenutno neznam šta radim pa če mi trebati sva pomoč da ja vama pomognem posebno u temi MEHANIČKA RADIONA. Od uzbuđenja sam zaboravio napisati da vozim SAME DELFINO 35 koji je prije dvije godine prošao detaljnu obnovu i u planu mu je dorada hidraulična kočnica za prikolicu.
 
B

Bobo

Guest
Dobro nam dosao!

Samo pisi sto te zanima pa cemo i mi pisati sto zanima nas...

Samo da te upozorim, na forumo smo si svi na TI, jer smo svi u istoj kasi, tak da te to ne zbuni ;)
 

majstor

Član
Tu od
7 Velj 2009
Poruka
256
pozdrav bobo i šanana ljepo ste me primili ali subota je isključite kompjuter i u život.
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Eh sad tek u život, pa dok se zalaufam biće 4-5 a to je već kasno...

bdw. dobro došao
 

kloki

Član
Tu od
10 Tra 2008
Poruka
140
pricaj majstore sta najvise radis mehaniku hidrauliku bravariju.....
svi imamo neke stare gvozdjurije bice puno pitanja za tebe... :D :mrgreen:
 

majstor

Član
Tu od
7 Velj 2009
Poruka
256
radim svašta kruh mi je LKT i hitner pošto sam iz gorskog kotara a za hobi radim male traktore :štore, IMT539,tomo,stariji fend,antonio cararo,itd.Žao mi je što se nisam prije uhvatio kompjutera i slika pa da vam predstavim neke svoje projekte ali bit če još prilike.
 

toky09

Član
Tu od
28 Pro 2008
Poruka
59
POZZZ, Dobro nam došao ako nešto treba samo pitaj znam da si majstor ali nikad neznaš.......... :scratch
 
G

GROF

Guest
dobro nam došal majstore!

...majstori, majstori., majstora nikad dosta!., pitanja?., pogotovo podpitanja?., biće puno, puno., nadam se na obostrano zadovoljstvo., pogotovo kad je u pitanju traktor program; hitner, antonijo, tomo,... pa preinake, tako to...

lipi ti pozdrav iz like-jezeran., očekujem da još dodaš par crtica o sebi; ime,prezime,...,bla,bla,bla,...bog!.,čitamo ...!
 
B

BAJA

Guest
Zdravo druze malo mi bolje pojasni na to crevo za dovod zraka stavim ventil i naduvam kompresorom a drugo crevo odusak sta sa njim treba radit i na koliko bari naj vise smem duvat zraka.
 
B

BAJA

Guest
Hvala sic funkcionise odlicno spoio sam bocu kiavac i kijavac okine na 5bari za moju tezinu odlicno jos jedan put hvala.
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Ker vem da odlično razumeš slovensko ti bom za tvoj rojstni dan voščil kar v slovenščini.

Čestitam ti za tvoj 34. rojstni dan, obenem ti želim veliko uspehov in zdravja v prihajajočem času.

:supz: :gitarist: :supz: :partyman: :supz:
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav majstor-e!
Pridružujem se čestitkama, živ bio, i srećan ti rođendan!
:partyman: :supz:
Pozdrav Joe! :mrgreen:
 
Na vrh