• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MALČER ROTO/BATIČAR KUPUJEM POMOĆ

barac

Član
Tu od
13 Tra 2019
Poruka
90
Ma sused me zeznul rekal je da ima kardan a to je neki od sanoutovarne prikolice i ima samo sig. Vijak A meštar od malčera hoće 900 kn,činilo mi se to na prvu preskupo.. naručio iz masive za 560 kn
 

barac

Član
Tu od
13 Tra 2019
Poruka
90
Ko bog ,onda bus izgleda ti prije udaral. Vidiš,vi kaj imate ferđe ne morate mislit na rikverc,ja ak zaboravim isljučit kardan i prešaltam u nazad bu sranja..
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,334
Nije rikverc nikakav problem, samo mora biti kardan sa protočnom sklopkom, dok se kardan na traktoru vrti kontra onda u kardanu preskače ko na račni i može se raditi bez zaustavljanja. Ionak bez njega bude guralo traktor na zaustavljanju prema naprijed i ja ga osobno ne bih tako ni probao koristiti.
 

barac

Član
Tu od
13 Tra 2019
Poruka
90
Ma kužim ja to al opet postoji strah da kardan nebu odreagiral i da i s njim getriba trpi pri brzoj promjeni smjera kretanja.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,334
Ak nebu odreagiral vjerojatno bu zgasil traktor, a što će biti još u tom trenutku bolje je ne razmišljati, osobno znam nekoliko ljudi koji tako rade i za sad nitko nije imao nikakvih problema, pa valjda neće biti peh
 

barac

Član
Tu od
13 Tra 2019
Poruka
90
Bumo videli rekli su slepci,polako pak sigurno. Zahvaljujem na savjetima svima!
 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,190
Al ak bumo videli nebumo nis dobili(nastavak od slepci)
Ja na Tomi dakle imam kardan s protocnom i to ide kao sto kazu decki prije...ko racna...cujes samo skljocanje...
 

Najnoviji postovi

Na vrh