• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

malčer seppi

tomislav.m.

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
68
pozz, dali neko ima iskustva sa ovom markom malčera, kakvi su.ja bih uzimo naso sam kod covijeka polovni radni zahvat 180cm:(clap):
 

skladistar

Član
Tu od
26 Kol 2007
Poruka
500
pozz, dali neko ima iskustva sa ovom markom malčera, kakvi su.ja bih uzimo naso sam kod covijeka polovni radni zahvat 180cm:(clap):

Seppi je u samom vrhu ako ne i vrh.
To gledaš šumarski malčer?

prije ga isprobaj, dal je izbalansiran, dali trese i slično....
Dal je varen di... sve dobro pregledaj

Ako je šumarski onda znaj da se je višestruko isplatio i da nije pažen i mažen.... :D
 

tomislav.m.

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
68
ma nije sumski,nego obicni,kaze mi covijek da je sve uredu po njemu mozda samo 3 lopatice promjenit.isprobat cu ga,ima samo jedan na njuskalu rijetki su,nisam kod nikoga vidio pa zato pitam,a ni cijena im nije bas mala.ima i pomak u stranu rucno
 

OldCat

Član
Tu od
9 Svi 2014
Poruka
44
Imam malčer koji sam nedavno kupio. Na njemu se ne vidi koja je marka ni tip. Vidmi da je na sebi prije imao hidro-motor. Sad je prerađen na kardan i dobro radi osim što jako trese. Ima dosta potrošene batove pa bih ja kupio nove. E tu nastaje problem.... nigdje ne mogu naći tu dimenziju. Bat na sebi ima oznaku RM18. Ima rupu 18-20 mm, prihvat oko 40 mmm a širina na nožu mu je oko 180 mm. Svaka pomoć mi je dobro došla. Unaprijed hvala.
 

Najnoviji postovi

Na vrh