• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MaliBrko

M

MaliBrko

Guest
Bok ljudi! Dolazim iz Brezika kraj Slatine , zovem se Robert imam 23 godine, bavim se isključivo ratarstvom, obrađujem 80 ha zemlje zasada.
Od strojeva posjedujem nešta drloga:
Traktor koji je prvi zaslužan za ovo sitnice što imam IMT 565DV E
Traktor MF3080
Traktor MF6480
Kombajn DF 3610 91.god

Od priključaka:
Plug Overum 3 brazde
Plug Imt 2 brazde
tanjurača 32 diska V izvedbe
Tanjurača OLT 28 d
Sjetvospremsač 3 m
Sijačica za pšenicu IMT 23reda
Sijačica za kukuruz 6 redi odnosno Soju 7 redi
Rasipač 500kg vicon
Prskalica MIO 612
Prikolica ZMAJ 8t
Prikolica kamionska Krone 14t

Treba još toga dosta nabavit
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
dobrodošao, OBAVEZNO slike od 565 molim, imam ga i ja pa me interesira kak tvoj izgleda :mrgreen:
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Dobro došao. Ipak se sa IMT-om može nešto stvorit :mrgreen:
 
M

MaliBrko

Guest
Hvala na dobrodošlici. Slike stavim sam da skužim kako, inače nisam baš nešta stručan s ovom tehnikom, nije to traktor.
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
dobrodošao prijatelju. slažem se s markom hurlimanom slike od mf-a stavljaj da se vide strojčine. malo poslikaj bolje 3080 i brzo nauči stavljet slike
 
B

BAJA

Guest
Pozdrav i dobro dosao na forum kaku sijacicu imas za soju jel i ja imam sa neparnim redovima isto sedam. :D
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,020
MaliBrko kaže:
http://img17.imageshack.us/img17/859/dsc00776q.th.jpg
Isprobavam, al očito mi nejde baš od ruke mislim da se mora kliknit da se vidi slika
Kopiraš krivi link :!:
Kad ti sliku učita skopiraj odmah prvi link ispod slike i stavi gore,ali kad odabareš sliku moraš staviti da ju smanji na 800×600 :!:
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,289
MaliBrko kaže:
http://img13.imageshack.us/img13/86/slika001d.jpg


MaliBrko prvo dobro došao!
A ova slika će ti dići posjećenost tvojih stranica :lol: :lol: !
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804

evo tvoje slike

Sve si super napravio, al kod kopiranja linka, moraš kopirati onaj link gdje ti piše Hotlink for forums 1 s desne strane navedenog linka i onda će ti otvorit sliku na forumu tak da se vidi :!: :!:
Probaj tako i stavi još koju sliku, odlične su slike :!: :!:
 
Na vrh