• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Malo oldtimera iz Frankfurta

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Ovaj Lanz Buldog sa predzadnje slike je zvijer:supz:
Da mi je osjetiti moment 10 litarskog, jednocilindričnog motora:gitarist:
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Možda je malo, ali zamisli inerciju njegovog motora kad treba nešto povući. Švabe ga koristili za vuču flakova od 15tak tona:supz:
 
C

CrnIM

Guest
Zvuk mu je u svakom slucaju impresivan :evil:



Uploaded with ImageShack.us

Standarno, tu je i Deutz kao i jos par drugih



Uploaded with ImageShack.us

Ovaj sa korpom naprijed, njegov vlasnik mi rece da je platio 8900 € za njega a da mu je sad tip nudio 12 tisuca ali da ga ne zeli prodati.



Uploaded with ImageShack.us

Kad sam mu rekao da u nas ima masu tako starih traktora odmah me pitao za mail adresu. :D



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Iz vremena dok je drvo stvarno bilo drvo a ne neki imitati i plagijati...



Uploaded with ImageShack.us
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dobra stara vremena ,sve se napravilo bez elektronike i sa stilom,a i kod nas su ti stari ljepotani postali pojedincima zanimljivi:partyman:
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Majko mila koji novac, ak se ne varam to je Fendt gt12 ili 20. Takav jedan je završil pod acetilenom tu kod mene:mad:
 
C

CrnIM

Guest
Tip mi kaze da mu je to bolje od novca na banci jer niti jedna banka ne moze ponuditi toliku kamatu koliko dobije "plusa" svaku godinu na traktorima.

Meni je jedna Tatra zapela za oko. Nije se stedilo na finim materijalima crvene boje... :D


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,502
aajme,kojih li makina,moram brisati sline sa ekrana.....:supris:
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
O, "komesarska" tatra....čudo tehnike....ima tu moj zemljak tatru 87, predratnu...Kurizitet da se proizvodila u Koprivnici:blackeye
 
Na vrh