• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

malo slika za ratarka sjenaza drugi otkos

B

branko

Guest
jedino nedostaje prikupljanje sjenaze , ali ostalo od kosnje do baliranja je tu.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.
 
R

Ratarko

Guest
Ma odmor za moje oči , vjeruj mi :D
Samo mislim da vam treba nova grupa za te slikice , ovo mi je ispod časti da sjenaža i slično ide pod temu OSTALO :(

Pitanje , da li taj MF može iči isto onako brzo kada kosi sa tom kosom ( ako bi baš morao ) kao što vidim da idu neki evropljani kada kose na youtube ?
Kolika bi bila neka normalna brzina košnje , eto kada je košeno to što je uslikano ?
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
ja več par dana pokušavam dič slike sa košnje al' mi ne ide..a sad digo na MOJ ALBUM i nemogu stavit na forum kad sam glup pa ne znam kako... :cry:
 
B

branko

Guest
e to neznam jer na mf-u ne radi sat, ali vecinom se kosi u drugoj pa kolko ga hoces potjerati, klinci ga obicno tjeraju pun gas (ja ga stisnem dok ne cujem da traktoru nije tesko i tako ga tjeram). ali ovakav ljulj nisam kosio pa nisam siguran kolko bi mogao ici.
 
R

Ratarko

Guest
abrkili kaže:
ja več par dana pokušavam dič slike sa košnje al' mi ne ide..a sad digo na MOJ ALBUM i nemogu stavit na forum kad sam glup pa ne znam kako... :cry:

Mora da se šališ ?
Ako stvarno imaš sa tim problema zašto si ne napraviš račun na http://www.imageshack.com i nema šanse da nečeš znati raditi , jako jednostavno pogotovo ako si instaliraš njihov toolbar , par klikova napravim i več su slike tu , ima i opciju resize tako da nemaš puno čekanja na uploadu .

Vjeruj mi , vidiš koliko ja slika postam na forum i sve preko njih.
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
konačno!!!
Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

kosilica u transportnom položaju..
Obrisan neispravan link.
 
R

Ratarko

Guest
branko kaže:
e to neznam jer na mf-u ne radi sat, ali vecinom se kosi u drugoj pa kolko ga hoces potjerati, klinci ga obicno tjeraju pun gas (ja ga stisnem dok ne cujem da traktoru nije tesko i tako ga tjeram). ali ovakav ljulj nisam kosio pa nisam siguran kolko bi mogao ici.

Taj MF ima 3 brzine naravno , ako radiš u drugoj onda i to ide dosta brzo :shock:
 
B

branko

Guest
Taj MF ima 3 brzine naravno , ako radiš u drugoj onda i to ide dosta brzo

pa ide puno brze nego sa klasicnom kosom. sve ti ovisi o jacini trave i stanju same livade jer ako je puno rupa onda ides sporije
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
ja moram iči u prvoj brzini jer u drugoj več skače kosilica...
 
R

Ratarko

Guest
abrkili kaže:
ja moram iči u prvoj brzini jer u drugoj več skače kosilica...

Pa i u prvoj ferac ide prilično brzo .
Druga bi opet bilo letenje ako malo dodaš gas , išao bi dosta preko 10 km/h .

Meni je samo zanimljivo kada gledam one video uradke kada recimo Fendt ide sa tri kosilice i kosi oko 9 metara a vozi recimo 20 km/h , ajde da ne pretjeram ali više od 15 km/h ide sigurno .

Ja sam pokušao ovaj svoj tarup malo brže voziti sa MF-om ali nije me išlo preko 10 km/h :( tarupirao sam isto travu , korov .
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
ma da,ide on 15km/h al' njegova je njiva ravnija od moje,kosilice teže 10 puta pa ne skaču,on vozi fend a ja ferac :lol: ....
al dobro...
vozit ču i ja john deere pa če onda ič puno bolje... :wink:
 
B

Bobo

Guest
Ljudi sa 2 kosilice idu 25 km/h. Trava kao sto abrkili ima na ovim slikama...
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
pa neka idu...meni je zasad ovo dobro...za razliku od gramipove kosilice s kojom sam morao i u drugoj sporoj iči,pa čak i u prvoj!!!!
 
R

Ratarko

Guest
abrkili kaže:
pa neka idu...meni je zasad ovo dobro...za razliku od gramipove kosilice s kojom sam morao i u drugoj sporoj iči,pa čak i u prvoj!!!!

Ma normalno , ja sam samo želio znati koliko brzo je moguče kositi u našim uvjetima . To što Francuz ore sa 7 brazdi i 150 KS traktorom me ne dira niti 5 %.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Imam i ja neke slike, ali su lošije jer su slikane s mobom stavit ču ih drugi tjedan.
 

Najnoviji postovi

Na vrh