• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Manolo

  • Temu pokrenuo Manolo
  • Datum prvog posta
M

Manolo

Guest
Pozdrav svima ja sam Manolo iz Sombora forum vam je super isto se bavim poljoprivredom kao i vecina ovde tako da mozemo razmenjivati iskustva.
 
M

Manolo

Guest
Malloo mi glupo da nabrajam svu mehanizaciju koju posedejem imam je dosta i sva je nova tj.stara maximum dve godine . Od traktora Fendtove ,kombajni Class,s.repa Holmer ,obrada i setva Horsch,monosem......
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
dobro dosao na forum.
koliko zemlje obradjujes s obzirom da kazes da si 278ha psenice posijao?
 
M

Manolo

Guest
Ok slike cu vam poslati sledece nedelje posto sutra putujem za Bolonju na sajam poljoprivrede ako neko od vas tamo ide pa da se druzimo:partyman::partyman::partyman:
 
M

Manolo

Guest
Jako puno imam prijatelja tu u hrvatskoj koji isto obradjuju zemlju kao i ja skoro su mi bili u poseti iz Otoka i Josipovca kraj Osijeka .Inace obradjujem 2000 ha sto u zakupu od drzave i moje privatno vlasnistvo. Jako puno radimo i usluge drugima ...
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,239
Pozdrav
Dobro dosao i jos bolje nas nasao. :partyman::partyman::partyman:
Slike su itekako pozeljne, kako domace tako i sa sajma :supz:
 
M

Manolo

Guest
Slikacu na sajmu pa cu postaviti ovde ,ali mislim da je ubedljivo najbolji sajam agrotehnice u Hanoveru koji se odrzava svake druge godine.
 
M

Manolo

Guest
Hvala svima na dobrodoslici nadam se da cemo se lepo druziti i razmenjivati iskustva :partyman:
 
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
Dobrodosao!

al četiri tisuće jutara? nemoj se ljutit, al jel nisi malo pretjerao? mi tu nemozemo naci 4 jutra, a 40 jutara mozemo samo sanjati,! al 4000!?
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,239
Dobrodosao!

al četiri tisuće jutara? nemoj se ljutit, al jel nisi malo pretjerao? mi tu nemozemo naci 4 jutra, a 40 jutara mozemo samo sanjati,! al 4000!?

Sto bi covjek pretjerao ako toliko radi.
Kod nas ima tabli po 80 ha u komadu i ljudi koji rade po 1300, 1600 ha, i to vise njih, a ljudi da rade preko 20-25 ha ima koliko hoces.
A u Srbiji je normalno da ima ljudi koji rade i vise, jer tamo ima deleko vise obradivih povrsina.
 

Najnoviji postovi

Na vrh