• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Margonalis

margonalis

Član
Tu od
17 Tra 2011
Poruka
45
Hej ljudi da se predstavim, iako imam stari nick Baotica kojem ne mogu pristupiti zbog zaboravljene lozinke a ne da mi se zezat admina jer i tako pod tim nickom nisam puno postao, pa eto.

Imam 33 kuke i živim dvadesetak kilometara zapadno od Zagreba, poljoprivredom se bavim u privatne svrhe.Sve radim sa IMT 533 i IMT 506.
 
B

BAGERISTA

Guest
Pozdrav i dobrodoša,,,,,,,,,,,,,,,,,kako stari tako i ko novi član................:partyman::partyman:
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav i dobro nam došal po drug put!!

., uz nadu i predpostavku da ima više tvoji aktivnosti; pisma i slikic, savjeta, sugestija,...
 

Najnoviji postovi

Na vrh