• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MARINkclu

MARINkclu

Novi član
Tu od
3 Sij 2017
Poruka
12
Pozdrav,
Zovem se Marin, dolazim iz Koprivnice, imam 33g oženjen sam i imamo curicu...Razlog dolaska na ovaj forum je da imam i punicu koja ima puno za kositi i održavati u Ludbregu, a meni je dosta kositi s trimerom po UZBRDICI, pa sam odlućil kupiti TV s malčerom da si olakšam posel, radi se o 2 rali na laganoj uzbrdici i 1 rali na večoj (nekad ju je deda kosil s starim rusom pa valjda morem i ja ) kombinaciji gorice i podolje (znači teren nepravilan)...
Iskustva s traktorima imam u smislu "poteraval sam ga" ili znači skroz malo...uglavnom sam do sad bil zainteresiran za traktore serije 500, al sam čitajući forum odlučil uzeti jačeg pa sam nekak sad na seriji 700
:tractor:
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
Dobro došao na Poljoprivredni Forum!

Dobro nam došao MARINkclu.


p.s. Prije početka korištenja foruma možeš malo pogledati pravila i upute, tamo imaš korisnih informacija koje će ti olakšati snalaženje na forumu.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Dobro nam dosel podravec,jesil kupil traktor,ak nesi dali si razmisljal o strizni kosi.
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,883
Dobrodošel, ogradi ti te gorice i pusti nutra neke žive kosilice da pasu.
 

MARINkclu

Novi član
Tu od
3 Sij 2017
Poruka
12
nisam ništ kupil, gledam stalno po sloveniji, al nikak da odem, najviše me prevoz muči, a i neko kaj bi z menom otišel i rekel gle mali taj je dobar toga zemi, do sad sam gledal 523, sad sam pak zapel na 732.
:(angel):
 

MARINkclu

Novi član
Tu od
3 Sij 2017
Poruka
12
mislil sam i ograditi i zeti 2 mala ponija kaj bi to brstila, al pak se o njima treba brinuti a mi smo v koprivnici, a punica nije tak napeta kaj bi se o konjima brinula pa mi je nekak žal.
:icon_rolleyes:
 

MARINkclu

Novi član
Tu od
3 Sij 2017
Poruka
12
Dobro nam dosel podravec,jesil kupil traktor,ak nesi dali si razmisljal o strizni kosi.

ma strižna kosa nikak jel je sve neravno, prije bi bil malčer čekičar, al sam se za rotaciskog odlučil...
 
Na vrh