• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mario

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
agrarac kaže:
mario,pozdravi si prof. krušelja.

Ne predaje više on u školi.
Od kud ga znaš?
 
Å

Željko

Guest
mario kaže:
agrarac kaže:
mario,pozdravi si prof. krušelja.

Ne predaje više on u školi.
Od kud ga znaš?
Zavisi koji prof. Krušelj?! Neven ima praksu u školi, a Mladen više ne predaje!
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Željko kaže:
mario kaže:
agrarac kaže:
mario,pozdravi si prof. krušelja.

Ne predaje više on u školi.
Od kud ga znaš?
Zavisi koji prof. Krušelj?! Neven ima praksu u školi, a Mladen više ne predaje!

nevena sam upozno na faxu on je godina iza mene ali smo imali jedno predavanje skupa jer smo različiti smjerovi i uglavnom hvali marija da je super dečko i da stvarno voli poljoprivredu i sve poslove oko toga, eto vidiš mario hvale te na sve strane svijeta, a ja neznam ni doč do zlatara a znam ko ti je voditelj prakse :D
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
nevena sam upozno na faxu on je godina iza mene ali smo imali jedno predavanje skupa jer smo različiti smjerovi i uglavnom hvali marija da je super dečko i da stvarno voli poljoprivredu i sve poslove oko toga, eto vidiš mario hvale te na sve strane svijeta, a ja neznam ni doč do zlatara a znam ko ti je voditelj prakse :D
Super, a kad češ kod Vuđana, onda navrati kod mene, bude ti on objasnio di sam.
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
mario kaže:
nevena sam upozno na faxu on je godina iza mene ali smo imali jedno predavanje skupa jer smo različiti smjerovi i uglavnom hvali marija da je super dečko i da stvarno voli poljoprivredu i sve poslove oko toga, eto vidiš mario hvale te na sve strane svijeta, a ja neznam ni doč do zlatara a znam ko ti je voditelj prakse :D
Super, a kad češ kod Vuđana, onda navrati kod mene, bude ti on objasnio di sam.

pa naravno da ču doć :D
bumo kod tebe prvo pobalirali da isprobamo balirku . pa u povratku doma svima koji su usput, pa si nekaj zaradim :mrgreen:
bum ti javio kad ču kod vuđana
 
A

agrarac

Guest
nevena,pričali smo par puta o tebi i željku i ima samo riječi hvale za vas dvojicu.inače na istoj smo godini u kž samo što ja nisam na menađmentu ali imamo skorosva predavanja skupa.
bogec ti si na trećoj godini?koji smjer?
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
agrarac kaže:
zootehnika ili ti stočarstvo.

ipak bude mario moj smjer a to je bilinogojstvo, a mi imamo drugačije predmete od ova dva druga smjera tj zootehnike i menađmenta farme
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Sad sam baš pogledao studijski plan za bilinogojstvo, i ono, kad vidim povrčarstvo, vinogradarstvo , voćarstvo, a to su mi najdosadniji predmeti, vjerojatno ću na menađment farme.
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
mario kaže:
Sad sam baš pogledao studijski plan za bilinogojstvo, i ono, kad vidim povrčarstvo, vinogradarstvo , voćarstvo, a to su mi najdosadniji predmeti, vjerojatno ću na menađment farme.

bitno je da odabereš nešto što te zanima :D
ja sam odabrao bilinogojstvo zbog toga jer ishrana krava i proizvodnja mlijeka počiva na kvaliteti i uzgoju bilja , znači to je osnov a to se na bilinogojstvu može naučit jer imaš predmete poput žitarice i zrnate mahunarke, skladištenje i čuvanje poljoprivrednih proizvoda, sjemenarstvo, genetika, zaštita bilja, mehanizacija u ratarstvu.
dok menađment farme je po opisu ono što je nekad bio opči smjer, znači sve po malo al ništ u detalje to je mix dvaju smjerova zootehnike i bilinogojstva.
ja sam imao jako stočarstvo u srednjoj pa da malo nadopunim sa drugim, a zapravo me najviše interesiralo krmno bilje i travnjaštvo :D :D
uglavnom sve se znanje može iz križevaca iskoristit u proizvodnji doma tako da ti je to dobar odabir, bravo mario :D
a kaj tebe najviše zanima koji dio proizvodnje :?: :?:
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Meni je ok ratarstvo, stočarstvo, mehanizacija.

Krmno bilje i travnjaštvo se u istoj mjeri uči na menađmentu, zar ne?
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
mario kaže:
Meni je ok ratarstvo, stočarstvo, mehanizacija.

Krmno bilje i travnjaštvo se u istoj mjeri uči na menađmentu, zar ne?

nešto malo manje, ali je obuhvačeno gotovo sve, mislim da menađment nije radio siliranje i još nešt sitno.
ti si sam odluči kaj češ, možeš malo i na fax doć pogledat, pa ima nas tu na forumu koji studiramo tam sve više kak mi se čini, pa čmo ti pokazat malo.
inače postoji tamo dvije velike štale sa kravama, štala sa konjima, centralna polja sa svim hibridima kukurza, selekcijska kučica za sjemenarstvo. mi izvanredni nemamo tam praksu jer smo zaposleni i sve to ide jako brzo, ali možeš uvjek vidjet.
 
T

TOMO VINKOVIĆ

Guest
mario farma i strojevi su ti super,najviše mi se svidijo lamborghini,samo tako nastavi.......POZDRAV :D
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
TOMO VINKOVIĆ kaže:
mario farma i strojevi su ti super,najviše mi se svidijo lamborghini,samo tako nastavi.......POZDRAV :D

Hvala.

INače došla mi je mikser prikolica još prije 2 tjedna, kad ulovim vremenu slikat ću.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Evo jedne slike od mikserice, ostatak je u temi MIKSER PRIKOLICE
Obrisan neispravan link.


I jedna od Lambija
Obrisan neispravan link.
 

Najnoviji postovi

Na vrh