• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mario

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
breza kaže:
ak sam dobro skužil tata ti je bil na tv-u

i opet nisam nikaj vidio :!: na polju sam bio, joj kak je ta poljoprivredna u nezgodno vrijeme, i zakaj nema repriza
 
B

Bobo

Guest
bogec kaže:
breza kaže:
ak sam dobro skužil tata ti je bil na tv-u

i opet nisam nikaj vidio :!: na polju sam bio, joj kak je ta poljoprivredna u nezgodno vrijeme, i zakaj nema repriza

Repriza bude sutradan rano u jutro... Mozes gledat uz dorucak...
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Nisi ništ propustil, snimali su pol sata a prikazali pol minute od mene. :(
 
B

Bobo

Guest
mario kaže:
Nisi ništ propustil, snimali su pol sata a prikazali pol minute od mene. :(

To uvijek bude tako... Kolega mi bio takodjer prije par godina na plodovima zemlje, i samo ga pustili nekih 20 sekundi kad su ga nesto pitali ( u zetvi se dogadjalo) i ostalo ovaj komentator nesta brblja, i snimka kako ovi vrse po njivi.

To bi bilo OK, da nisu skoro cijeli dan isli za njima i snimali :scratch
 
A

Alen

Guest
Bobo kaže:
To bi bilo OK, da nisu skoro cijeli dan isli za njima i snimali :scratch

Što si čudan....pa moraju dnevnicu zaradit.....
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Sječate se onog videa gdje dižem IMT-a?

Evo jedan sličan novi :D :D :mrgreen:

[youtube:1wxsiyi0]NElKUK4bcRA[/youtube:1wxsiyi0]
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
abrkili kaže:
heheeee...

pretpostavljam da si mu onu plužinu zakačio? ;)

Da, pogodil si, moral sam ga premjestit.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
marko hurlimann xa86 kaže:
sada si jači i od sesve :mrgreen: :mrgreen:
kaj si to imao iza?


Kaj bi imo iza, niš :mrgreen: :mrgreen:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
mario kaže:
abrkili kaže:
heheeee...

pretpostavljam da si mu onu plužinu zakačio? ;)

Da, pogodil si, moral sam ga premjestit.
:mrgreen: :lol: :lol:
 
G

GROF

Guest
...O, O,...MARIO., PA TI SI STVARNO JAK DEČKO., TAKO MLAD., A TAKO JAK..., JOŠ KAD SE UMIŠA PROTU TEŽA I ETO TI GA NA...!!!...DOBAR URADAK, SVAKA ČAST...
 

gmiža

Član
Tu od
19 Kol 2007
Poruka
410
Evo da se i ja javim; također sam poljoprivrednik proizvođač mlijeka sa srednje velikom farmom (22 krave +20 podmladak) na kojoj rade moji roditelji i ja, imamo svu mehanizaciju i za sad nam dobrom ide. Evo baš sam se jučer prijavio u Križevcima na izvanredni studij iako neznam točno koji smijer menađment ili zootehnika-ima vremena...Inaće farma ti je super a vjerovatno se vidimo i na faksu pa ćemo se i upoznati i popričati-si redovno upisal ili izvanredno?
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
mario kaže:
Izvanredno.
Vidimo se tamo :D

a ja bi vam mogao bit profać tamo, npr iz krmnog bilja ili proizvodnje sjemena ili skladištenja ili.....ili.....ili....
 

Najnoviji postovi

Na vrh