• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

markotk

markotk

Član
Tu od
30 Stu 2010
Poruka
128
pozdrav svima...

vec neko vrijeme pratim ovaj forum ali se nisam predstavio. zovem se marko tkalec.imam 21 godinu.trenutacno moja obitelj i ja se ne bavimo nekom velikom poljoprivredom ali prije jesmo. iako sam student,poljoprivreda mi je nekako uvijek pri srcu jer sam se odmalena borio k traktorima i strojevima pa je ta volja za mehanizacijom ostala do danas.

od mehanizacije ima traktore univerzal 453 dtc, štore 404 i rus(izdanje prije vladimirca), berac sip tornado 40, 3T i 4 T prikolicu, cisternu creina, sip samoutovarnu prikulicu 25m3,prikolicu za gnoj te ostalo vezano za obradu tla i skladistenja kukuruza(da ne nabrajam).trenutacno obrađujemo nekih6-7 hektara zemlje i hektar vinograda.obrađivali bi i vise ali nemamo vremena.:(

htio bih pohvaliti ovaj forum jer je stvarno dobar i svi su voljni pomoci.ima svakakvih informacija, savjeta, prijedloga a to je ono što treba pravom forumu.
 
Posljednje uređivanje:

markotk

Član
Tu od
30 Stu 2010
Poruka
128
slike budeju skoro kad malo poslikam po garazama i supama..(sve slike kaj sam imal su obrisane kad mi je hard krepal)
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
lijep pozdrav marko!!
u poljoprivredi je spas za tijelo... odmor živaca i malo rekreacije ...
a traktor je gušt vozit :lol:

samo naprijed!! :partyman:
 
G

GROF

Guest
., dobor nam došal mladiću!., sretno TI sa poljoprivredom!!!...
 
B

BAGERISTA

Guest
Pozdrav i dobrodoša,,,,vidim da si dao svima pohvale,,nači več duže vrijeme pratiš forum,,,,,,,,,pa sretno ,,,i daj koju sliku od makina..........:p


Veselo............:partyman::partyman:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
markyna sretan ti rođendan želim!!
:partyman: :partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Sretan rođendan,,,,,,,,,,i nek ti se sve želje ostvare.......
97tjx0.jpg
2liise8.gif
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,503
sretan ti rođendan..nemam ništa da ti dam...

219c1l2.jpg
 
Na vrh