• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Markus

Markus

Novi član
Tu od
19 Velj 2015
Poruka
1
Pozdrav svim forumašima, unapred oprostite što se nisam pre predstavio, pošto većinu vremena kad stignem trošim da bi pročitao nešto što ste već napisali.
Živim u blizini Brčkog u Republici Srpskoj selu Čović Polje obrađujem oko 20H zemlje uglavnom u zakup glavno zanimanje mi je proizvodnja duvana na 14H ostalo kukuruz od mehanizacije imam pretežno sve što treba za proizvodnju duvana uz pet traktora polovnjaka od 28- do 190 ks.
Toliko za sada komp. me polako izdaje pa kad ga promenim gledaću da stavim i slike mehanizacije, još jednom pozdrav svima Marko
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Dobro došao na Poljoprivredni Forum!

Dobro nam došao Markus.


p.s. Prije početka korištenja foruma možeš malo pogledati pravila i upute, tamo imaš korisnih informacija koje će ti olakšati snalaženje na forumu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh