• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Masey Ferguson 274 bosch pumpa

yama13

Dobro znana faca
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
613
Imamo problema s traktorom, on pali normalno jedino ne prima cijeli gas.
Svi filteri i lajtunzi su čisti. Pritisak na dizne ide normalno raspršuje gorivo, ništa ne dimi.
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
kak ne prima?
ne odaziva se na gas ili kasni jako,daš gas do kraja a on ga ne prima,guši se.
 

yama13

Dobro znana faca
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
613
Prima samo četvrtinu gasa, a kad damo gas do kraja same se malo promjeni zvuk.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,387
Prima samo četvrtinu gasa, a kad damo gas do kraja same se malo promjeni zvuk.
Ima rotopumpu - jel tak?
Otvara li se poluga gasa na pumpi do kraja kad mu daš gas do kraja? Ako ne - polužje ili sajle gasa.
Ako da, onda provjeri napajanje gorivom. Nemoj zaboraviti niti filtere na AC pumpi niti filterčić u rotopumpi.
Potraži negdje slike - s tim filterom je Bobo imal problema. Mislim da je tema "gorivo ti ljuto".
 

yama13

Dobro znana faca
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
613
Gorivo dolazi donje,filteri i lajtunzi su čisti, ac pumpaje nova,gorivo se raspršuje gore na diznama jedino kaj ne prima cijeli gas. Ispočetka gas prima normalno kao da nije ništa. A di se nalazi taj filter u rotopumpi.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,797
Filter se nalazi ispod ovog velikog šarafa, ali pripazi kod rastavljanja da ne pogubiš dijelove iznutra ili sastaviš krivim redosljedom.


hosting images
 

prnjavor3

Član
Tu od
27 Sij 2012
Poruka
73
ja sam prije par godina kupio od čovjeka torpeda sa slićnim problemom a kod kuće imam već jednog i kad sam uporedio crijeva ispostavilo se da je dovod goriva prikopčan pogrešnim redosljedom i nije imao dovoljno napajanje.A može boti i da je neko od crijeva "začupavilo" iznutra kad pirneš prohodno a usporava dotok goriva.
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Filter sa dijelovima koje mozes pogubiti ili izmjesati.

imgp0002i.jpg

By kemolisnik at 2012-02-17

imgp0001q.jpg

By kemolisnik at 2012-02-17
 

yama13

Dobro znana faca
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
613
Hvala vam na pomoći, danas mo pročistili taj mali filter bil je zaštopan do kraja, sad prima cijeli gas, ali još to nij to kako je bilo prije nek se to dogodilo.
 
A

Alfa

Guest
Pozdrav. Novi sam na forumu a i traktor imam tek od nedavno, s njim naravno i problem pa ako netko zna (s obzirom da je sličan ovom navedenom, na neki način) prosim da se jave oni koji bi mogli pomoći.

Roto pumpa slična ovoj, traktor David Brown, problem je u tome da ne daje gorivo na cijevi visokog pritiska za vrijeme alnasovanja (sve do roto pumpe čisto i gorivo izlazi na odzračnike roto pumpe) tek kad otšarafim na donjoj strani pumpe onaj veliki šaraf (neznam što je to) i ispustim malo goriva, nakon toga se sve normalizira i traktor upali i normalno radi.

Nakon što ga ugasim i pričekam sat ili dva opet isti problem. Ako netko ima nacrt pumpe ili zna što predstavlja taj donji dio te smijem li ga u potpunosti skinuti i očistiti (a da ne pokvarim nešto) i ostale informacije, prosim javite se.

E još jedan detalj, i nakon otpuštanja goriva na navedeni dio, traktor upali samo nakon dužeg i brzog alnasovanja (onako pomalo prima ko neki stari auto benzinac) osim ako mu ne stisnem malo start spreja. Kad upali živ je i ne dimi tj djeluje sve ispravo i u dobroj formi.
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Probaj ga ugasiti u brzini bez potezanja rucice za gasenje.Sacekaj malo pa ga tad probaj upaliti.
Evo ti slika pvp.Mislim da je ovakva.



Uploaded with ImageShack.us

imgp0005t.jpg

By kemolisnik at 2012-02-18
 
A

Alfa

Guest
Zahvaljujem na informacijama i slici, idem sad probati navedeno pa ću se javiti sa rezultatima ili novim pitanjima. Pozdrav.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
A

Alfa

Guest
Probaj ga ugasiti u brzini bez potezanja rucice za gasenje.Sacekaj malo pa ga tad probaj upaliti.
Evo ti slika pvp.Mislim da je ovakva.



Uploaded with ImageShack.us

imgp0005t.jpg

By kemolisnik at 2012-02-18

Pozdrav. Upute su dale nekakav rezultat, dakle ako ga ugasim ručicom za gašenje treba mi pola dana čarobiranja i raznorazne magije da ponovno gorivo potjera na cijevi visokog pritiska.
Ako ga ugasim u brzini (opterećenjem motora) tada će normalno potjerati gorivo i upaliti.
Dakle moje slijedeće pitanje je može li se kako taj problem riješiti? Pretpostavljam da nakon potezanja ručice za gašenje ostane zatvoren neki ventil ili slično dakle molim pomoć.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,797
Šteka ti ovaj ventilič.
Moraš skinuti poklopac i taj ventilič malo preči sa 2000. Pazi kad otkapčivaš federe i polugice, gde je kaj bilo zakočano, tj u kojoj rupi.


adult image hosting
 
Posljednje uređivanje:

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Pozdrav. Upute su dale nekakav rezultat, dakle ako ga ugasim ručicom za gašenje treba mi pola dana čarobiranja i raznorazne magije da ponovno gorivo potjera na cijevi visokog pritiska.
Ako ga ugasim u brzini (opterećenjem motora) tada će normalno potjerati gorivo i upaliti.
Dakle moje slijedeće pitanje je može li se kako taj problem riješiti? Pretpostavljam da nakon potezanja ručice za gašenje ostane zatvoren neki ventil ili slično dakle molim pomoć.

Muhanicar ti je odgovorio na pitanje.Problem je samo skidanje i postavljanje poklopca.Ako sve dobro odradis 99% ti garantujem da ce pustati ispod dihtunga.Ako zelis se sam upustiti u taj posao mozemo ti slikovno obajsniti postupak pri demontazi i montazi.
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,797
Usput i promjeni O-ringe na osovinicama poluga, gasa i gašenja.
 
A

Alfa

Guest
Muhanicar ti je odgovorio na pitanje.Problem je samo skidanje i postavljanje poklopca.Ako sve dobro odradis 99% ti garantujem da ce pustati ispod dihtunga.Ako zelis se sam upustiti u taj posao mozemo ti slikovno obajsniti postupak pri demontazi i montazi.



Kad već imate volju bio bih zahvalan i na slikovnom prikazu, jer imam namjeru to sam napraviti.
Ujedno evo koristim priliku i pohvaljujem ovaj forum, ustvari ljude kojiga čine a posebno osobe iza imena Lisnik i Muhaničar jer su meni osobno pomogli. Moje pohvale idu zato jer kad netko zatreba pomoć (ovaj puta sam to ja) dobije je brzo i konkretno.
Inače prije par godina uključio sam se na jedan lokalni forum (nevezano uz poljoprivredu) i uvjerio sam se da ga ljudi koriste samo kako bi tračali i svađali se pa sam odustao.
Zato me je ugodno iznenadilo funkcioniranje ovog foruma, pa još jednom izražavam sve pohvale.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,797
Malo su problemi sa postavljanjem slika, ali nema tu neke velike kemije.
Otpojiš polužje gasa i gašenja, skineš na onim polugicama na koje se to polužje kopča one male matice (ključ 8), skineš one dvije slijepe matice (ključ 10) i lagano podižeš poklopac prema gore uz istovremeno pritiskanje onih šarafiča na kojima se bile matice ključ 8. Paziš da ti se unutra feder ne otkopča ili se malo prigneš i pogledaš u kojim rupama je bilo zakopčano. Kad skineš poklopac sve ti bu jasno na koji način da dožeš do ventila koji šteka. Usput si promjeniš i O-ringe na osovinicama. Kod postavljanja jedino trebaš paziti da ti ekscentar od gašenja uleti u onaj limeni komad koji na kraju ima kuku ko slovo U (tam na onoj mojoj slici odma gleda u tebe)
Prije montaže poklopca možeš cijelo polužje lagano, na tanko, nauljiti i razraditi rukom

Evo ti slika ventiliča koji treba malo pošmirglati sa vodobrusnim 2000 namočenim u ulje.


adult image hosting
 

Najnoviji postovi

Na vrh