• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey Ferguson 155

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,978
Ne mora biti, u hladnije vrijeme gorivo "teže" teče.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,978
Pa probaj, ali taj postupak pomaže samo kod smrznute nafte, a ja ne vjerujem da je u današnje vrijeme to problem.
Počisti filtere, provjeri dovod goriva, ac pumpu pa onda probaj. Ako ništ ne pomogne pokušaj si pomoči s bošistom.
Ventili su predpostavljam u redu?
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,540
bornakutina provjeri(očisti i ošmirglaj)svespojeve od akumulatora do anlasera.
Znači stupiče kleme,spojeve na kablovima ispod klema na plusu i minusu to je samo poseli možda koja klema.
Tak nije ni moj URSUS htel anlasovat (upalit )prvi put ujutro čim je bilo malo hladnije poslije temeljitog čišćenja kablova(spojeva) i dvije nove kleme sad pali i na -10 od prve.
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Jel mi moze netko poslikat kako je spojen filter goriva na Mf 155 jedan selski majstor je pomjesao one ulaze izlaze na filteru foriva pa sad neznam kako je tocno bilo spojeno znaci od ac pumpe do filtera goriva i iz filtera goriva dalje na pumpu koje ulaze izlaze moram prespojit ?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,646
Kod priključaka na poklopcu filtera bi trebale biti strelice.
 

Janko

Član
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
46
Koje ulje bi trebalo za hidraulik i mjenjač MF 155,možda INA transhidrol jd 85 ? Imam ulje INA transhidrol jd 50,jel ono prefino za taj traktorčić ?🤔
 

Janko

Član
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
46
Pozdrav svima,evo javim se da traktorčić lijepo radi,kipa,kultivira,vuče manje prikolice,prska sa 600L prskalicom.Zasad nikakvog kvara ;)
 

dakson13

Član
Tu od
26 Lip 2015
Poruka
133
Pozdrav, ima li neko oznaku vazdušnog filtera na ovom traktoru ili možda zna li neko od kojeg traktora još paše? Motor je sa 4 klipa 55ks.
 
Na vrh