• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey Ferguson 158

MF158

Član
Tu od
30 Pro 2011
Poruka
235
Trebaš pripazit na hidrauliku jer zna pumpa lupat ako nosi nešto teško,vidi da li lako ubaciva u brzine,i motor ako je ispravan mora palit na zub,orat možeš s 2x12 lako,za transport je brz kao 539 ako ima 8+2 mjenjač.
 

Tajo pajo

Aktivni član
Tu od
22 Kol 2011
Poruka
537
Trebaš pripazit na hidrauliku jer zna pumpa lupat ako nosi nešto teško,vidi da li lako ubaciva u brzine,i motor ako je ispravan mora palit na zub,orat možeš s 2x12 lako,za transport je brz kao 539 ako ima 8+2 mjenjač.

Ok, hvala. A da li MF-ovi serije1xx imaju colne šarafe i lijeve navoje?
 

Nede324

Član
Tu od
19 Sij 2012
Poruka
94
Meni jedan iz sela ima MF 158 u nikavkom stanju ali ide MF ko da su ga jucer napravili.
Ja imam MF 135 69˝ godiste i jos radi ko nov.
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
po meni pono bolji izbor nego imt 560 mana su mu djelovi ili su skuplji ili se teze dolazi do njih i tesko je naci dobrog mestra koji ih zna u dusu za poprvak... inace snage na pretek, brzina ok iako mislim da nije bas brz kao 539,sporiji,kratak i okretan,malo mu je minus 19 colni kotaci em su skupi em se hoce propinjat u sumi treba koju kilu utega. mjenjac 8-2 po meni dosta dobar.sve je u colima
 

MF158

Član
Tu od
30 Pro 2011
Poruka
235
Kad ide u šumu na mom je naprijed 50kg utega+kvake od 10kg i sasvim je dosta,a što se okretnost tiče okreniji je od 542 što me začudilo.



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

A što se snage tiče ovaj video govori sve,nenaštelan plug,ugažena zemlja,korjenje,lanci ,špera stalno uključena,1 direktna,tad smo kupili traktor pa smo ga probali.
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=qPjZ06JQ-lg[/YT]
 

Najnoviji postovi

Na vrh