• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey Ferguson 374 S

L

Lumex

Guest
Postovanje,jaran mi uzeo MF 374 S koji je samo uvezen,98 godiste,60ks no posto je sa mnogo neke digitalne gluposti po njemu sa neka tri mjenjaca i rucica ni ja neznam koliko Dali neko ima kakav link ili knjigu ili savjet gdje se moze ta knjiga skinut nabavit pogeldati itd,jer covjek za sada je nasao samo rikverc :) Hvala,,,
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Sad pregledam cjelu konedatu i uopče nemogu naći taj model, jel to neki vočarski/vinogradarski traktor uskog traga??
 
L

Lumex

Guest
Traktor je ,kao sto je na linku- slici sto je dao toma ,onaj prvi isti bas isti,pa ni ovdje ga nema niko pa stim mu niko nista i nezna ,jer traktor ima vise mogucnosti a on jadnik nasao je neku sporhodnu i u njoj se vozika :)
 
B

Bobo

Guest
Pa jel nema nekakvu shemu brzina na crtanu na ruckama il tako nesto?

Ako ima dvije rucke, na jednoj su grupe ABC i Rikverc a na drugoj su brzine, najvjerovatnije 1234.

Ako ima tri rucke, onda je jedna grupe ABC, druga su brzine 1234 a treca je naprijed-nazad...

Neka gura mjenjace gdje god moze i vidjet ce koja je brzina gdje... ne moze valjda biti tako tesko?

Inace massey takodjer oznacava grupe sa LMH (spore, radne, transportne). Transport se vrsi u najvisoj grupi, radi se u srednjoj, spore ko spore ;)


Ako si u mogucnosti postavi sliku kabine traktora i svih rucica u kabini i to se odgonetne dok kazes "keks" sta je sta...
 
L

Lumex

Guest
Da,Bobo imaju tri rucke i mislim da imaju ne jednoj rucki upravo ABC a na ostalim nema nista jer i nema one plastike gdje objasnjava graficki nego samo mjenjac ,a oticu do njega i uslikat Hvala vam na pomoci svima .
 

Najnoviji postovi

Na vrh