• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey Ferguson

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
5,892
Marko, 3080 je pumpu imao u getribi a prilicno sam siguran da je tako bilo i na 3050.

Hmm,ovakvu ima i 3080 ??
pumpa-hidraulike-massey-ferguson-3050-3060-3065-3070-3080-slika-29642725.jpg



Nekaj takvoga planiram na svoj 590,a on ima pumpu za volana ispod alternatora,i tu bi ubacio duplu pumpu samo moram najti koja mi odgovara na takav raspon rupa..
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,359
294 nije MF, već crveni Landini.
Ne sjećam se ni jednog originalnog MF-a s zupčastim bočnim reduktorima.
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
683
Sto da dajes zaradu Motoremontu,kad vec sam mozes otici preko grane u Hr. ili SLO, jer uglavnom motoremont nabavlja dijelove od Ts. Krizevci,ili od Jakopica
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,386
ZJ, vec smo to dosta puta ponavljali i u vise tema. Koga to zanima, taj je to do sad valjda vec savladao. No ajde, ponavljanje je majka mudrosti, ponovit ću i ja. Ta linija (uz jos neke koje mi se ne da nabrajati) nije mf.. Iako to trenutno nije bitno :)
 
Posljednje uređivanje:

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
5,892
Onda sam valjda krivo skužio da ova pumpa ide na motor,iako mi tako izgleda,nikad nebi rekao da ide nutra u getribu..
294 je imao valjda isto samo jednu pumpu na motoru ?
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,386
Na motoru je bila pumpa hidraulike, a pumpa volana je dobivala pogon s radilice, smjestena naprijed kod tj ispod akumulatora.
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,496
A ja sam cul da su ta serija 8200 i 6200 jedne od najboljih serija MF
Ima Dynashift mjenjac jel je?
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,203
Pa malo je preskupo,ali što si očekivao? Zna se kakve su cijene dijelova...
 

Zetor93

Član
Tu od
28 Pro 2015
Poruka
141
ma ocekivao sam da je skupo ali bas toliko e to nisam
Hadrovica sam nasao u Krizevcima
+ moram cariniti i moram uplatit avans da oni mogu narucit
sad me to najvise zeza jer ne moze se uplatit preko racuna nego njima na ruke se treba dati 200-300 eura pa ce to doci za 3 dana kod njih pa onda opet ici po dio :S
procedura do milog boga
 

Zetor93

Član
Tu od
28 Pro 2015
Poruka
141
Ima u Gradiskoj motoremont i bio sam kod njega on nabavlja djelove od ovog Hadrovica i prodaje,kad bi preko njega isao bilo bi jos skuplje znaci to bi bila vec treca ruka sto se kaze
naravno svako gleda da zaradi. :S
Trazim i polovan gledam da li je isti most na 30xx i na 3xx serijaama da li bi pasalo :S
 

Zetor93

Član
Tu od
28 Pro 2015
Poruka
141
Ma nisam ja od toga :S
A i kupio sam prije mjesec nisam ni radio sa njim nista :S
Napravit cu pa kako bude, radit pa cu odlucit hocul prodat ili ostavit ga
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,359
Taktorservis (Hadrović) ...hmmm.
Avansiraš, a onda kad dođe, još ti dignu cijenu.To ti je valjda najskuplji dućan na svijetu.
Potraži na drugim adresama.
 

Najnoviji postovi

Na vrh