• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

matias

M

matias

Guest
Pozdrav ekipo
zovem se Matija imam 25 godina i zivim u ZG.
Radim kao serviser teske gradjevinske i rudarske mehanizacije renomiranog svedskog proizvodjaca
Imam 2 traktora,hrpu prikljucaka i oko 5ha zemlje koju nazalost zbog posla sve rijedje vidjam
Na forumu ima dosta po mom misljenju zamimljivih ljudi pa reko da se prijavim
 
R

Ratarko

Guest
Bok matias , dobodošao na naš forum !

Daj nam pošalji koju slikicu na od tih strojeva koje servisiraš !!!
Da li su to bageri , utovarivači i slični strojevi ili sam te krivo razumio ?
 
M

matias

Guest
Hvala na dobrodoslici,za slike cete pricekati dan dva dok ih malo sredim jel vidim da s administratorima nema zjb.
 
M

matias

Guest
Ratarko kaže:
Bok matias , dobodošao na naš forum !

Daj nam pošalji koju slikicu na od tih strojeva koje servisiraš !!!
Da li su to bageri , utovarivači i slični strojevi ili sam te krivo razumio ?

da dobro si razumio to su upravo takvi strojevi i bas ih je zanimljivo sarafiti al traktori su prva ljubav i bez njih ne mogu
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
matias kaže:
Pozdrav ekipo
zovem se Matija Sostaric imam 25 godina i zivim u ZG.
Radim kao serviser teske gradjevinske i rudarske mehanizacije renomiranog svedskog proizvodjaca
Imam 2 traktora,hrpu prikljucaka i oko 5ha zemlje koju nazalost zbog posla sve rijedje vidjam
Na forumu ima dosta po mom misljenju zamimljivih ljudi pa reko da se prijavim

Dobro dosao i puno srece:) Nisi jedini,ima na s vise novih:)
 
M

matias

Guest
toma84 kaže:
matias kaže:
Pozdrav ekipo
zovem se Matija Sostaric imam 25 godina i zivim u ZG.
Radim kao serviser teske gradjevinske i rudarske mehanizacije renomiranog svedskog proizvodjaca
Imam 2 traktora,hrpu prikljucaka i oko 5ha zemlje koju nazalost zbog posla sve rijedje vidjam
Na forumu ima dosta po mom misljenju zamimljivih ljudi pa reko da se prijavim

Dobro dosao i puno srece:) Nisi jedini,ima na s vise novih:)

A bit ce nas jos jer je forum zakon :D :D
 
M

matias

Guest
TX75 kaže:
matias pozdrav i dobrodošao 8)
Jos jednom hvala na dobrodoslici,nadam se do navecer poslat slike da vidite kaj su Svedske mrcine
 
M

matias

Guest
alen28 kaže:
Ako trebaš pomoč oko slika reci pa da ti pomognemo.

Ne,ne hvala mislim da ce ici
 
M

matias

Guest
TX75 kaže:
predpostavljam volvo :mrgreen: 8)
Da obozavam taj volvo jos od kad sam prvi put vidio njihov traktor,bilo je to prije dosta vremena i bil je star,al nikakvog krcanja i svaka polugica se bez muke mogla pomaknut,steta kaj ih vise ne rade
 
M

Mata imt 540

Guest
evo da i ja izrazim dobrodošlicu svom purgeru :D nego kaj dalje reći dobro nam došel ne :lol:
 
M

matias

Guest
Mata imt 540 kaže:
evo da i ja izrazim dobrodošlicu svom purgeru :D nego kaj dalje reći dobro nam došel ne :lol:

Hvala majstore,mi smo skoro susjedi
 
M

matias

Guest
Mata imt 540 kaže:
a da pa di si ti onda točno
Remetinec al posto se kukuruz nemoze uzgajati na asfaltu svu sam mehanizaciju odvuko u Brezovicu pacu tam radit bakinu zemlju
 
M

Mata imt 540

Guest
oooo brezovicu kažeš onuda se slabo muvam jedino kad isem do šogia.....remetinec kažeš dobro dobro je to onda si sigurno bil i kod ujaka na pizzi.... :D
 

Najnoviji postovi

Na vrh