• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

METAL FACH PREŠA, Z-562

seeandro

Novi član
Tu od
20 Velj 2009
Poruka
6
Prije svega pozdrav svim clanovima. Moje pitanje je da li netko od prisutnih clanova ima navedenu balirku i kakva su mu iskustva sa njom (popravci kvarovi i sl). Unaprijed hvala
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Evo, moj kum je zastupnik za Metalfach preše, omotače, okretače i sakupljače sijena...
Par puta sam je samo vozio, nikad nisam radio s njime, idu dosta na servise, ali redovne, nije mi rekao da su imali neki ozbiljan kvar, nego je bilo kvarova zbog nepravilniog rukovanja strojem!!

Od kud si, si možda iz KCKŽ županije :?: :?:
 

seeandro

Novi član
Tu od
20 Velj 2009
Poruka
6
ŠANANA kaže:
Evo, moj kum je zastupnik za Metalfach preše, omotače, okretače i sakupljače sijena...
Par puta sam je samo vozio, nikad nisam radio s njime, idu dosta na servise, ali redovne, nije mi rekao da su imali neki ozbiljan kvar, nego je bilo kvarova zbog nepravilniog rukovanja strojem!!

Od kud si, si možda iz KCKŽ županije :?: :?:

iz bjelovarsko bilogorske županije sam...ima prodavaonica u bjelovaru Tornado oni su valjda zastupnici
al nazalost izlozeno je presa navodno u Kozarevcu pa tam se mora otic vidjet tko hoce..Hvala na odgovoru.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
seeandro kaže:
ŠANANA kaže:
Evo, moj kum je zastupnik za Metalfach preše, omotače, okretače i sakupljače sijena...
Par puta sam je samo vozio, nikad nisam radio s njime, idu dosta na servise, ali redovne, nije mi rekao da su imali neki ozbiljan kvar, nego je bilo kvarova zbog nepravilniog rukovanja strojem!!

Od kud si, si možda iz KCKŽ županije :?: :?:

iz bjelovarsko bilogorske županije sam...ima prodavaonica u bjelovaru Tornado oni su valjda zastupnici
al nazalost izlozeno je presa navodno u Kozarevcu pa tam se mora otic vidjet tko hoce..Hvala na odgovoru.

Tako je, kod mog kuma Horvata u Kozarevcu ima izložene preše i tam ih moreš vidjeti, kum je jedan od grana zastupništva za Tornado, tj. prodaju i servisiraju nove JINMA traktore od 45-65 ks 4x4, rolopreše, omotače... :!: :!: :!:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,020
Za suho je dobra balirka svaka...
Ali za zeleno ipak treba biti stroj.. ;)
Vidio sam puno balirka u radu,od Mascara,Sipma,Krone,DF,Galigani..
I nema tu do Kronea,Df,Galigani..DObre su i ove ali za sjenažu ipak nisu..
 

seeandro

Novi član
Tu od
20 Velj 2009
Poruka
6
toma84 kaže:
Jea, one su ipak nekaj posebno 8) Ma zaje...seee
kad bi izdvajao 250 000kn onda bi sigurno uzeo McHale..malo mi je puno toliko ipak dati..posluzit ce i ova
 
C

ciganek1

Guest
Kod mene je odradila tri sezone ( po sezoni 1000 bala) uz par sitnih kvarova ali ja sam zadovoljan. Sad bi morao za sezonu zamjeniti pogonske lance koji tjeraju valjke i jedan ležaj i to je to.
 
J

jurica129

Guest
Ma preša je ok za manje gospodarstvo i vise nego dovoljna, ja radim nekih 500-600 bala godišnje sa njom sebi, i još minimalno toliko usluga. Sjenažu dobro radi samo netreba silit. To nije profi balirka. imam je 3 godine i jedini kvar je bio na pick up-u, otišo mi je par puta pogonski lanac ali mojom krivicom. Ja sam je platio 119 000 kuna sa pdv-om i to je bila odlična investicija, sjenažu može napravit oko 550-650 kg, šta je i vise nego odlično za takav stroj.
 

Najnoviji postovi

Na vrh