• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

mexico

M

mexico

Guest
pozdrav svima koliko vas got ima.
marijo mi je ime iz jednog malog sam mjest po imenu dinjevac to je u neposrednoj blizini pitomače
ot mehanizacije nemam mnogo al si prikupljam po malo
a bavim se duhanom i kamilicom i nešt malo kukuruza

FENDT 311lsa 90g
i378206_SPA0215.jpg

zetoz 7245
i378225_SPA0276.jpg

zrtor5911
i378244_SPA0189.jpg

kombajn cllas za kamilicu
i378249_SPA0210.jpg


i još nekoliko strojeva i prikolica a uskoro i tanjurače vučene 36 diskova
 

John Deere

Član
Tu od
20 Ruj 2008
Poruka
94
dobrodošel, dobre strojeve imaš pogotovo fendt
cllas je prerađeni ili original? daj još par slika!!!!!!!!! :mrgreen:
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
Dobrodošao... :) :supz: :gitarist: :supz: :gitarist: :supz: :gitarist:
 
T

TOMO VINKOVIĆ

Guest
dobrodošao na forum :!: ;) ;) ;) ;) :gitarist: :gitarist: :partyman:
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
doborodošao. bogatiji smo za jednog člana više :D
moram priznat lijepi strojevi a pogotovo fendt. al si zekana zakopao do grla :lol: :D :mrgreen: :blackeye
 
M

mexico

Guest
John Deere kaže:
dobrodošel, dobre strojeve imaš pogotovo fendt
cllas je prerađeni ili original? daj još par slika!!!!!!!!! :mrgreen:
preuređen je bil je za žito koji slika ot cllasa il
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Dobrodošel mexico, ja sem z Budančevice, ipak smo si mi bliži susuedi kaj ne :D :D ;)

Nego jel si ti stari gazda ili mlađi sin gazda, jer ja poznam mexica kaj vozi srebrnoga mercedesa, pa pitam jel si to ti, il si mu sin :?: :?: :scratch :mrgreen:
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
daj nabaci još slika od zetora s utovarivačem s više kuteva. kako si to složio ili je bilo tak baše me zanima. a zakj je tolko naprijed postavljen :?: :?: :?:
 
M

mexico

Guest
ŠANANA kaže:
Dobrodošel mexico, ja sem z Budančevice, ipak smo si mi bliži susuedi kaj ne :D :D ;)

Nego jel si ti stari gazda ili mlađi sin gazda, jer ja poznam mexica kaj vozi srebrnoga mercedesa, pa pitam jel si to ti, il si mu sin :?: :?: :scratch :mrgreen:
sin a tog srebrnog ja vozim stari ima kombi.a ko ste vi iz budančevice
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma nemoj ti meni Vi :lol: :lol: :lol: :lol:

Ja ti imam tek skoro 20. g., a sin sam od Šandrovčana na čošku kak se skreče za Prugovac :mrgreen: :mrgreen:
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
šanana onda sam danas prolazio pokraj tvoje kuće jer sam skretao kod tvoje kuče za prugovac :D :D :D sad znam gdje si doma :mrgreen: :oops:
 
J

jokapz

Guest
Mexico dobrodošo dobar provod na forumu....
Kak Zetor ide jel sluša???
 
M

mexico

Guest
jokapz kaže:
Mexico dobrodošo dobar provod na forumu....
Kak Zetor ide jel sluša???
a sluša taj se je naradijo vuko je teobrazne prekretače i roto drljaču ot 3m a zadni 4 godine služi samo za nametanje gnjoja i razgrnjanje snjega i vuče dukan is polja doma zamenil ga je onaj zeleni sat je taj u akciji.a kaj se tiče tog 7245 imam mali problem zgleda da mi je na piksi gumica otišla pa je antifriz nacurel u karter
 

Najnoviji postovi

Na vrh