• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mf 1100

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
imam ponudu za kupiti MF1100 bez prednje vuce 110ks 72.god za male novce ima hidraulicni volan ukapčanje kardana hidraulično i power.... to je sto znam pa sad ako netko nesto vise zna o tom traktoru (takvom) nek rece koju rijec ili sliku ili.... u svemu tome jedino je cjena primamljiva....:scratch:scratch
a za taj pawer cuo sam da se kvari.....:scratch:scratch
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
Ja bih ti rekao ne jer 100 KS bez prednje vuče i nije za teže poslove.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
sa kabinom ili bez?

uzet ga, sredit i koristit nedjeljom za u birtiju.

gle ga sto dobro izgleda :cool:

mf1100_90hp.jpg


Kaylin018.jpg
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
sa kabinom ili bez?

uzet ga, sredit i koristit nedjeljom za u birtiju.

gle ga sto dobro izgleda :cool:

mf1100_90hp.jpg


Kaylin018.jpg

pa..... ruku na srce......istinu u oči......ruzno izgleda i kad je sređen :cry::cry:

nisam ga još uspio vidjeti strah me da je poderan a djelovi za MF-a su prepapreno skupi radije bim da mogu naci jednom IMT-a sa 100ks moze i bez prednje vuce njega bi se jeftinije dalo odrzavati...... za obrađivanje nekih 10_15 ha bio bi dovoljan ali kako je situacia sa kisom mislim da mi ne bude uopce trahtor treba :madmana::madmana:
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
a vidi ovoga:

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=4aePOhtVMSs[/YT]
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
a vidi tek ovoga V8 155ks i dobar zvuk ima
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=rS97Lwzeh2I&feature=related[/YT]
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
a vidi tek ovoga V8 155ks i dobar zvuk ima
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=rS97Lwzeh2I&feature=related[/YT]

ovaj potrosi vise dok zavergla nego ja cijeli dan sa moim 533 8)8)
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,020
Traktor starog kova..

Napravi svaki posao kao i današnji novi plastikaneri..

Samo treba uzet u obzir da to nije DV traktor i jedini problem bi mogao bit kod oranja kad je mokro tlo..
Za ostale poslove nije loš

I na kraju koja je to "primamljiva cijena"?
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Traktor starog kova..

Napravi svaki posao kao i današnji novi plastikaneri..

Samo treba uzet u obzir da to nije DV traktor i jedini problem bi mogao bit kod oranja kad je mokro tlo..
Za ostale poslove nije loš

I na kraju koja je to "primamljiva cijena"?

13 000kn
:rolleyess::rolleyess::rolleyess::rolleyess:
 

zombie666

Član
Tu od
3 Lis 2009
Poruka
246
13 000kn
:rolleyess::rolleyess::rolleyess::rolleyess:

Mislim da njemu, uz svu tu snagu (a ima je!) fali samo da se zadnje gume napune vodom uz dodatak kakvog sredstva protiv smrzavanja (čisto da se ne zamajavaš sa ispuštanjem vode prije zime) i to bi bilo to, uz dobre gume bi orao kao da ima DV. On bi nazad trebao imati 18.4-34" gume, u njih stane sigurno po 300l vode. Dijelovi jesu problem, ipak je to matora mrcina al onako, uz "normalno" korištenje (dakle bez nekih egzibicija i traženja belaja) može on sigurno još dosta da odradi. Ipak je to stara garda gdje je sve predimenzionisano, tu nema ništa fino i tanano.

Vidim da te zanima i IMT, u obzir bi ti došao IMT 5106, on je po performansama identičan MF-u, njihovo održavanje je u svakom slučaju jeftinije, posebno zbog mjenjača i transmisije jer je te dijelove jako teško naći za starije MF traktore (ako i nadješ ima da te koooooštaaaaaaa!).
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Mislim da njemu, uz svu tu snagu (a ima je!) fali samo da se zadnje gume napune vodom uz dodatak kakvog sredstva protiv smrzavanja (čisto da se ne zamajavaš sa ispuštanjem vode prije zime) i to bi bilo to, uz dobre gume bi orao kao da ima DV. On bi nazad trebao imati 18.4-34" gume, u njih stane sigurno po 300l vode. Dijelovi jesu problem, ipak je to matora mrcina al onako, uz "normalno" korištenje (dakle bez nekih egzibicija i traženja belaja) može on sigurno još dosta da odradi. Ipak je to stara garda gdje je sve predimenzionisano, tu nema ništa fino i tanano.

Vidim da te zanima i IMT, u obzir bi ti došao IMT 5106, on je po performansama identičan MF-u, njihovo održavanje je u svakom slučaju jeftinije, posebno zbog mjenjača i transmisije jer je te dijelove jako teško naći za starije MF traktore (ako i nadješ ima da te koooooštaaaaaaa!).

Pa samo radi jeftinijih djelova bi mi vise pasa IMT
Gleda sam jedan 5136 DV ali je bio previse rasjturen poslije sam dozna da se je zapalio pa ga je ovaj tip pokrpa i trazia je 8 000 E, malo previse, a i radie bim 5106 jer nema turbinu a ostslo je isto i prefnja vuca nije obavezna dobro bi dosla ali nije obavezna. mi ne oremo jako duboko jer je ovdije puno kamenja pa mislim da bi ovakav traktor mogao vuci 4 brazde bez problema. Nije me strah jos MF-a motor, strah me je mjenjac diferencijal i onaj pawer i pumpa hidraulike... drugu sedmicu ga idemo pogledati...
 

Najnoviji postovi

Na vrh