• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MF 263 Turbo

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
da li ima netko nekakvih saznanja o tome modelu,motor 63 ks 3 cilindra
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
da malo me muče ta 3 cilindra

Bio sam vidjet taj traktor,nije loš ali malo me muči kolko ima rs. Piše mu da ima 3390,no nevjerujem. Nije traktor loš,dosta je uščuvan.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Nisam ga isprobao jer kad smo došli tam več je bilo zatvoreno,to je neki švercer malo dalje od mene ai ima svoju trgovinu pa nismo mogli.
Utovarivač je ok ima nova crijeva,samo šta je dorađivan,napred to brzo kopčanje je navarivano,jer nekad je bio na potez.
Gume im dobre samo malo je hrđav po blatobranima al to je još dobro kak neki znaju bit.
Mjenjač mi se čini ok,jer sam sjedio u njemu i probao ovak na mjestu šaltat.
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Nema taj traktor 10000rh nema sanse, znam za jednog Zetora koji ima preko 13000 rh e to trebas vidjeti, ovaj spram njega izgleda ko novi!
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
ma neznam kaj to za motor ima ali vjerujem da nije rasturen kad nema prvi pogon
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Mašina je suha. Koje godine su rađeni ti traktori?? nema nigdje pločice,na felgi piše 86 al nisam siguran
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,020
Mašina je suha. Koje godine su rađeni ti traktori?? nema nigdje pločice,na felgi piše 86 al nisam siguran

1983-87,tako da podatak s felge može bit točan.

Traktor je dobar,jedino minus je kaj nema zadnja šajbe,to mu je nedostatak..
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,390
To je Landini u MF boji.
Ne moraš se bojati trocilindričnog motora. Radije provjeri stanje turbine.
To je lagani traktor, pa snaga nebi trebala biti problem.
Član Tibor je imal identičan motor na skoro dvostrzko težem traktoru (MF3065).
Nego,malo mi je visoka cijena za traktor bez prednjeg pogona?
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,020
To je Landini u MF boji.
Ne moraš se bojati trocilindričnog motora. Radije provjeri stanje turbine.
To je lagani traktor, pa snaga nebi trebala biti problem.
Član Tibor je imal identičan motor na skoro dvostrzko težem traktoru (MF3065).
Nego,malo mi je visoka cijena za traktor bez prednjeg pogona?

Ako me pamčenje dobro služi član tibor88 je imao MF 3050,a on ima 4cil motor.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
tako je, 3050 sa 4cil, 3860 ccm 70ks
ali moram priznati da je i meni ovaj mali zapeo za oko. dobro bi mi dosao takav jedan. samo mozda da malo korigira cijenu..
 
Posljednje uređivanje:

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Evo čitam na konedati da taj traktor ima max 56 ks, a ne 63 kak piše v oglasu.
I meni je zapel za oko, pogotovo zbog utovarivača, al cjena je nerealna, previsoka!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,390
Evo čitam na konedati da taj traktor ima max 56 ks, a ne 63 kak piše v oglasu.
I meni je zapel za oko, pogotovo zbog utovarivača, al cjena je nerealna, previsoka!
Šanana, postoji nekoliko načina na koji se definira snaga motora traktora: SAE, DIN, ISO...
Ovo kaj je na konedati može (i ne mora) biti točno. Vjerojatno je to snaga na kardanu (to i je realno za 3ks motor).
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
Mene muči kaj ide jedva 28km/h,a i prevoz mi je problem koji bu me isto koštal tak da ako ne pojeftini ništ od posla
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Mene muči kaj ide jedva 28km/h,a i prevoz mi je problem koji bu me isto koštal tak da ako ne pojeftini ništ od posla

Ma kakav ti je prijevoz problem. Sjedni i teraj sam do kuče,nisi na kraju svijeta. Kolko ljudi je čak iz Srbije teralo traktor u Hrvatsku (imt) čak po 2-3 dana i još su živi i zdravi.
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
a baš imam 2 sata autom do tam a po ovoj zimi bez zadnjeg stakla i grijanja milina za dobit malo bolju prehladu
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Zakapari ga i čekaj bolje dane da zagrije malo,pričeko bi te čovjek
 
Na vrh