• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mf 3630

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
ti traktori su jako dobri. samo ako nisu izrađeni.
treba sjest u njega dobro ga zagrijat i sve žive komnde isprobat onda se zna jer dobar ili ne. ako počne blokirat nešto ne radi kako treba, ili je problem samo u filteru, (makar to rijetko kad se događa)
inače motori su im odlični, ako i lošije pale snage još imaju. a sad ostalo trebaš vidjet na licu mjesta.
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Imam 3635 i za sad sve 5, sve radi ne zaebava, snage dost i ja happy! Ako je sve ispravno i radi neboj se kupit. Ako ti je u startu sunjiv ili nesto nije u redu bjezi kolko te noge nose
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
prolistaj si temu mf 30xx. u osnovi su to isti traktori sa istim problemima. ako je ispravan sluzit ce te odlicno i jako je dobar traktor. ako se naradio i ako je neodrzavan zivo zlo..
 

vikicab4

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
277
prolistaj si temu mf 30xx. u osnovi su to isti traktori sa istim problemima. ako je ispravan sluzit ce te odlicno i jako je dobar traktor. ako se naradio i ako je neodrzavan zivo zlo..

Prodaje se jedan na njuškalu a ima ga i moj kum pa i on veli da ima snage makina i ide ko grom jedino ga ponekad senzori zaje. što mislite o tom MF
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
ako misliš na onog kaj ima pripremu za ralicu naprijed?
pa na oko je dobar. obrati pažnju na to koliko su poderane pedale, podizne ruke odostraga i to. baci oko na žice i đekove ispod kabine s desne strane. pošto je imao ralicu da nije instalacija istrunula ili oksidirala od soli.
provjeri dali ti prebaciva brze, spore i tak. opčenito dobro ga isprobaj.

osim toga uzmi kuma za ruku i nek to on isproba. ipak ima takvog doma pa zna več kakav bi morao biti i kak bi se morao ponašat. eto tolko od mene i sretno s kupovinom:supz:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dali tko zna zašto na mom masnom neče odmah hidraulik da diže kad se malo ugrije onda diže ali kao da trese,gdje se njemu nalazi filter hidraulike,da probam njega promjeniti da vidim dali bude bolje a ako ne bude majstor u jednom pohodu sredio kardan i hidrauliku ,što se tiće motora suh je kao barut ali po meni malo ljen,moj steri perkins je primao gas kao lud,ali po meni to je do bivšeg gazde koji je slabo to terao budemo vidjeli do proljeća dali bude malo živnuo kad ga malo potjeram po brijegu i dolu:rolleyess::rolleyess:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Filter bi trebal biti odispod ili sastrane.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
on ima dva rezervara ispod,znači možda između rezervara i getribe jer ispod se baš ne vidi:rolleyess:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
on ima dva rezervara ispod,znači možda između rezervara i getribe jer ispod se baš ne vidi:rolleyess:
Ovaj moj odgovor uzmi sa rezervom jer nisam baš najsigurniji. Možda neko zna sigurno. Oni stariji su imali odispod
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dali bude problema ako u getribu ulijem transhidrol 85 iako neznam koje ulje je koristio bivši vlasnik,možda malkice fali pa da vidim dali če onda da trese hidraulik i dali netko zna gdje bi bio taj nesretni filter hidraulike na MFu 690:?:
 
Na vrh