• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Milan.87

  • Temu pokrenuo Milan.87
  • Datum prvog posta
M

Milan.87

Guest
Ne znam dal ima neka vec otvorena tema za predstavljanje novih clanova, ako ima nek administratori prebace ovo.
Ne znam dali je obavezno predstavljanje na ovom forumu ali mislim da je red da se predstavim.
E pa evo i mene kod vas. Ja sam iz beograda i obdjujemo oko 20ha za sad. Posedujem IMT 542 i IMT 560, oba su skore generalno sredjena. Planiramo uskoro kupovinu novog ili par godina starog traktora od oko 100ks. Nadam see da cete mi pomoci vasim savetima i da cemo ramenjivati iskustva.
Pozdrav.
 
B

Bobo

Guest
Dobrodosao Milane!

Kad kazes traktor od 100KS, mislis na 5106 ili na nesto bolje?
 
M

Milan.87

Guest
Nesto bolje. Gledao sam na sajmu landini i J D.
Ali ima vremena do kupovine. Najvise bi voleo naci neki polovan ali da ne bude previse izradjen.
 
Č

Čugi

Guest
Dobro došao Milane! Reci mi samo gde u Beogradu obrađuješ 20ha?! :scratch
 
B

Bobo

Guest
Čugi kaže:
Dobro došao Milane! Reci mi samo gde u Beogradu obrađuješ 20ha?! :scratch

Da u Beogradu imama 20 hektara zemlje, ne bih o traktorima ni mislio ;) Cujem da kod vas divljeju cjene gradilista i zemljista, pogotovo u Beogradu. A sad zamisli 20 hektara potencijalnih gradislita... Odmah bih kupio i IMT i ZMAJ i prodao sve na kilu ;)
 
Č

Čugi

Guest
Ma strašno, zemlja uz magistralne i auto puteve ide od 50-100000 eura po jutru!
 
B

Bobo

Guest
Dakle, istina je sto cujem?

Jos ce Srbija prije Hrvatske u Europu...

Milane, daj napisi gdje radis zemlju... Da zna Čugi da ti bude prijatelj ili ne ;)

NHF
 
M

Milan.87

Guest
Pa nije svih 20ha moje. Ja imam oko 11ha. To je na novom beogradu i nesto oko surcina. Tacno je da cena zemlje sve vise raste. Pogotovo koja je bliza auto putu. Ja mislim da mi u isto vreme ulazimo u evropsku uniju.
 
Na vrh