• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MIO Standard 350

Muki

Član
Tu od
31 Ožu 2014
Poruka
218
Mislil sam na onu rupicu na bloku od getribe dođe malo iznad PTO vratila onog malo (mislim da se tak zove znaš na kaj mislim)
 

Muki

Član
Tu od
31 Ožu 2014
Poruka
218
Danas sam izvadio semering na remenici od diferencijala semering je propišao pa sutra planiram ići kupiti novi i remen.Dali postoji još koji semering ili nešto što bi bilo dobro promjeniti kad već ovo mjenjam?I koja dimenzija remena ide na ovu kopačicu? Hvala svima
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,535
Pozdrav svima zanima me koja dimenzija remena ide na Mio 350 sa Tomos umo 6 motorom? trenutno imam 13*850 i kad pritisnem kuplung stalno mi vrti remenice ne proklizava kak bi trebalo.Drugi problem kaj sam vidio da mi pušta ulje kod remenice od mjenjača mislim da je semering propišal :unsure:.dali ima još možda mogućnos da pušta ulje osim na remenici?koliko sam vidio na odušak ne curi ništ.Hvala svima ispričavam se ako se nisam možda stručno izrazil ali predpostavljam da budete skužili na kaj mislim

Samo taj remen nategni za 20 - 25 mm, i biti će taman !:p
 

Muki

Član
Tu od
31 Ožu 2014
Poruka
218
nisi shvatil ili zaje....š? nemogu ga više nategnuti jer je do kraja pomaknut prema diferencijalu treba mi malo duži remen koji bih mogao nategnuti po potrebi jer ovaj stalno vrti pogonjenu remenicu jer je prenapet a kvačilo odvaja do kraja odnosno stisnem ga dolje do gumenog graničnika.Mislim jel tak teško reć koja dimenzija ide orginalna? Hvala
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,535
A ha, tako daklem, onih 850 + 20 = 870 ili ti 850 + 25 = 875.
Znači ogovarajući remen bi bio 13x870 Li (13x925 La) ili maybi 13x875 Li .
Jel dobro sad?:hahah:
Najbolji je slikovni prikaz.
:rolleyes:
IMG_20200527_161102[1].jpg
Dobro si zaključio da ti treba malo duži remen, pa prema tome trebao si staviti malo duži !
 
Posljednje uređivanje:

Muki

Član
Tu od
31 Ožu 2014
Poruka
218
Pa brate mili mogao si odma tak odgovoriti. :ppozdrav:.Hvala.Daj mi reci zanima me kako mogu suziti motike da mogu okopati luk i grah?.Malo sam gledao ako skinem extender i još jednu glavčinu sa noževima dobijem jednu glavčinu noževa na produženoj osovini međutim ta produžena osovina mi malo smeta(jer mi dođe predugačka? dali mogu onda namonitrati jednu glavčinu noževa na extender(mislim dali se može dogoditi kakva šteta kao to napravim?)Hvala.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,580
E Stipa, nemoj krvariti zadovoljstvo :hahah:
 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,190
Sorry citam na mobu u gužvi pa nisam niti skuzio da je "napinjanje"... ajd duzan sam 🍺 za zajeb...
 

Nikola26

Novi član
Tu od
13 Sij 2017
Poruka
13
Zdravo svima, da li neko noža zna ukupnu masu Mio Standard 350, znači tomos motor, i menjač

Hvala svima u napred
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,535
Ajd napinjači jedno pitanjce za znalce, što primjećujete na ovom mtk da nije kako treba?:LOL:
 

Nikola26

Novi član
Tu od
13 Sij 2017
Poruka
13
Ne radi nego sam je greškom okrenuo na slici, treba obrnuto da stoji, da li neko zna težinu mtk?
 

Muki

Član
Tu od
31 Ožu 2014
Poruka
218
Ajd napinjači jedno pitanjce za znalce, što primjećujete na ovom mtk da nije kako treba?:LOL:
Nema drvenu svjećicu :hahah::ppozdrav:;)

Zdravo svima, da li neko noža zna ukupnu masu Mio Standard 350, znači tomos motor, i menjač

Hvala svima u napred
Mislim da ti taj strojčić ima 49 kg sa tomosovim umo6 motorom

Pitaj još ako te kaj zanima bumo probali odgovoriti ako znamo ;)
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,563
Ajd napinjači jedno pitanjce za znalce, što primjećujete na ovom mtk da nije kako treba?:LOL:
Bit će da su noževi kontra okrenuti
 
Na vrh