• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mišljenje o welger ap 43!!!

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
691
Nije puno radila,I izgleda lijepo,e sad sigurno nije losija od predhodnih modela,jes li mozda razmisljo o 45-ici
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ne vidim nikakve posebne razlike u odnosu na moju AP 41...
A nije toliko baš noviji model....znamo svi kak izgleda AP 42 koja slovi kao noviji model male welger preše!
 

levak

Član
Tu od
3 Velj 2011
Poruka
121
E sad kad nisam povratio necu nikad kakva 43 to ne postoji ovo je 41 vidi se iz aviona svacim se ljudi sluze jadan ti sam
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
E samo sam čekao stručno lice da to potvrdi!!!

Ovo sa oglasa je ista moja AP 41, nema razlike!!
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,377
Bolje ipak ap 42 ili 52 nego ap45. Nikad nisam bio ljubitelj onih lanaca,plus sto su brze.
 

orač 1

Član
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
292
Za mene nema bolje balirke od AP52 ima je kod mene komšija exstra balirka ,nekvarljiva i brza presa
 
Na vrh