• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mjera 6.2.1. [2020.]

topliner

Aktivni član
Tu od
17 Stu 2020
Poruka
125
nisu platili nista jer nisu prosli jos tak da,ako ste dali 10-20 tis kuna unapred onda neznam sta da vam kazem.to je produzeno sa razlogom,ostalo je puno novaca neiskoristeno.vidjet cemo sta ce se odigrat al mislim da mora bit povecanja alokacije.
 

peroperic

Novi član
Tu od
29 Sij 2021
Poruka
8
john wayn razmisljanja smo svi razliciti,moje misljenje je da cmo proc jer ce povecat novac.a kad prodemo onda ces platit pivo

ljudi rade po pravilima,nemos upast sa manje bodova i proc,pisete gluposti ja to ne mogu razumt
Upisujes se na faks i prijava je skupa. Mjesta ima 320. Prijavljenih je cca 1500 do kraja upisnog roka. Ima li logike produzivati upisni rok? Koji dio ne razumiješ?
 

topliner

Aktivni član
Tu od
17 Stu 2020
Poruka
125
ne branim nikog vec razmisljam normalno i realno.sve se dogada sa nekim razlogom tak da i ovo ima neki kraj a ubrzo cmo saznat kaki.
 

topliner

Aktivni član
Tu od
17 Stu 2020
Poruka
125
razumijem ja sta ti pises ali novaca za sve nema,mozda ce povecat za 200-300 projekata to je realno
 

peroperic

Novi član
Tu od
29 Sij 2021
Poruka
8
nisu platili nista jer nisu prosli jos tak da,ako ste dali 10-20 tis kuna unapred onda neznam sta da vam kazem.to je produzeno sa razlogom,ostalo je puno novaca neiskoristeno.vidjet cemo sta ce se odigrat al mislim da mora bit povecanja alokacije.
Ne rade svi na taj nacin. Neki naplate punu cijenu, a neki samo za prijavu, pa onda ako prođeš, placas drugi dio. Ali i ta prijava košta.
 

Zdravac5

Član
Tu od
21 Pro 2020
Poruka
30
Pa vjerojatno bude, ali isto mislim da bide za nekih 300 maksimalno...ali nakon prvog roka prijave, mislim da je bilo 10.08., bilo je puno vise prijava nego 320, tako da ne znam zakaj su produzivali natjecaj, za 6.4.1 je bilo puno manje prijava...
 

Baldo

Član
Tu od
9 Svi 2019
Poruka
47
Vidimo da se već izdaju odluke za prijave s 81 što je na inicijalnoj bila donja granica što znači da je obrada pri samom kraju. Po meni sad svi trebamo ministricu zatrpati mailovima i tražiti povećanje alokacije. Ali bez ikakvih prijetnja u ovom trenutku, jer ništa pozitivnog ne mogu donijeti.
Po meni mailove treba složiti na sljedećoj konstataciji - mi prijavitelji uložili smo velik novac u konzultanta i izradu projekte dokumentacije, također neki su plaćali i idejni...Natječaj 6.2. nije za velike subjekte i svaka izdvojena kuna za nas je puno, a produženjem natječaja u trenutku kada je već sigurno bilo zaprimljeno daleko iznad 320 prijava samo je došlo do skoka rang liste i u konačnici nas male koji se želimo razvijati a nemamo vlastita sredstva, niti nas banke žele pratiti, gurnulo daleko od mogućnosti odobrenja potpore. Obzirom na financijsko opterećenje koje smo podnijeli nadamo se podizanju alokacije, a ne da ispadne da smo izigrani i da je produženjem roka za prijave se pogodovalo nekome 3. a nas male samo izigralo.
Tako nešto se može reći, no ne treba odmah ići oštro...
 

blackout

Aktivni član
Tu od
1 Ruj 2017
Poruka
407
Realno, možemo samo svatko po jedan kulturan mail napisati i bez ikakvih optužbi zamoliti da se alokacija poveća i nadati se pozitivnom odgovoru
 

miha04

Novi član
Tu od
9 Pro 2020
Poruka
8
prijavio 83 boda i projekt mi je u obradi vise od dva mjeseca a nisam dobio jos nikakvu informaciju od agencije
 

Levis92

Novi član
Tu od
16 Stu 2020
Poruka
12
Moguće da su Vam smanjili bodove i pali ste na rang listi.Ali zato su mogli barem ažurirati listu i onda biste znali gdje se otprilike nalazite,o toj transparentnosti ja govorim.
 

topliner

Aktivni član
Tu od
17 Stu 2020
Poruka
125
covjek u bj mi reko da ih ljuti sto se prijavi veci broj bodova nego sto pojedinci imaju pa im to otezava posao tj.usporava ih.
 

blackout

Aktivni član
Tu od
1 Ruj 2017
Poruka
407
Čudno da im je to netko tako od konzultanata predao ili su sami pisali pa mislili ako prođe prođe
 
Posljednje uređivanje:

topliner

Aktivni član
Tu od
17 Stu 2020
Poruka
125
ako su mu bodovi smanjeni mora dobit koliko je bodova utvrdeno,jedino ako projekat nije dobro napisan reko covjek da takvih ima puno i da ce dobit negativnu odluku jer nisu zadovoljili
 

topliner

Aktivni član
Tu od
17 Stu 2020
Poruka
125
prosli tjedan kada sam zvao receno mi je da su u obradi sa 81 bodom i da ima i sa 80 bodova u obradi.
 

miha04

Novi član
Tu od
9 Pro 2020
Poruka
8
da ali prije nekih mjesec dana kada sam zvao rekli su mi da se nalazim na 187 mjestu a neki dan su mi rekli da vise ne smiju odavati podatak na kojem se mjestu nalazi projekat
a projekat mi je radio ozbiljan konzultant tako da ne vjerujem da je projekt lose napisan
uglavnom nista mi vise nije jasno
 

Najnoviji postovi

Na vrh