• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mjera 6.2.1. [2020.]

Zelimirmudri

Novi član
Tu od
26 Tra 2021
Poruka
2

Jel ovo na kraju napisano znaci da je povecana alokacija jos 100 miliona kuna??
 

Tia

Novi član
Tu od
29 Ožu 2021
Poruka
5
Bojim se da ne, nego da priča o alokaciji za novi natječaj...To je iznos koji je po Planu određen za novi natječaj.
Da je bilo povećanje za aktualni natječaj već bi.bilo.na svim naslovnicama Ministarstva, Agencije itd...
 

goran1985

Aktivni član
Tu od
5 Ožu 2013
Poruka
617
"moj" LAG će navodno objaviti rezultate za dvadesetak dana. Po bodovima sam sigurno dobar, no kao sve kod mene što se tiče papira je traljavo napravljeno pa ne znam hoće li proći.

Krajem rujna sam predao zahtjev. Moram kupiti stroj kojeg sam prijavio već sada. Hoće li mi se priznati ta kupovina ako je napravljena prije nego mi je odobren natječaj, ovi što su mi radili natječaj kažu da hoće no zanima me mišljenje i iskustvo foruma.

Također, ako netko zna, budući kupujem iz Španjolske. Mora li se kupiti sa sredstava sa žiro računa OPG-a jer on mi je kunski, i otići će mi dosta provizije na taj način konverzijom, budući plaćam 20 tisuća eura stroj.
 

IstraOPG

Aktivni član
Tu od
28 Velj 2021
Poruka
117

Jel ovo na kraju napisano znaci da je povecana alokacija jos 100 miliona kuna??
to je ono što je bilo već objavljeno, 50 mil za 6.4.1. i 50 za 6.2.1.
 

IstraOPG

Aktivni član
Tu od
28 Velj 2021
Poruka
117
"moj" LAG će navodno objaviti rezultate za dvadesetak dana. Po bodovima sam sigurno dobar, no kao sve kod mene što se tiče papira je traljavo napravljeno pa ne znam hoće li proći.

Krajem rujna sam predao zahtjev. Moram kupiti stroj kojeg sam prijavio već sada. Hoće li mi se priznati ta kupovina ako je napravljena prije nego mi je odobren natječaj, ovi što su mi radili natječaj kažu da hoće no zanima me mišljenje i iskustvo foruma.

Također, ako netko zna, budući kupujem iz Španjolske. Mora li se kupiti sa sredstava sa žiro računa OPG-a jer on mi je kunski, i otići će mi dosta provizije na taj način konverzijom, budući plaćam 20 tisuća eura stroj.
priznaje se ako ste kupili nakon prijave na natječaj. račune plaćate sa žiro računa opg-a, a ako sklapate ugovor o kupoprodaji onda može gotovina (tako je moj tata kupio traktor u sloveniji i na ugovoru piše da je plaćen gotovinom i to je dokaz plaćanja). uglavnom poanta je da morate moći dokazati da je platio opg, izvodom sa računa ili ugovorom.
 

Luka92

Novi član
Tu od
23 Tra 2021
Poruka
5
Pozdrav ! Prijavio sam se na natjecaj , ali jos uvijek nema nikakvih rezultata
Zanimaju me bodovi
Kako saznat koliko imam bodova ?
 

Dambo99

Novi član
Tu od
1 Velj 2021
Poruka
5
Ja imam 67 bodova,zasto ne posalju konačnu odluku odbijenicu,pa da znam ja i slični da od mjere nema ništa,sta mislite dal da se pomirim s tim da neću proći
 

Johnny

Novi član
Tu od
25 Tra 2021
Poruka
8
Moje misljenje je da 67 bodova nema šanse za prolazak .. ja imam 76 i nista dobio nisam
Sad ovo do 16.5 (izbora) ako sta dodje dodje ako ne to je to.. tako sam cuo iz nekih svojih izvora

Najvise od svega je to sto ti moras cuvati novce(svoje) i cekati njihovu milostinju.. i tapkati u mjestu ,dok drugi rade tebi su ruke svezane

Ulagao bi svoj novac u nesto drugo ako nisi proso..

Bezobrazno je da se nekima vec uručuju ugovore ... a neki neznaju dali su uopce i prosli i sta se desava vise jer niko nikakve informacije ne daje..
 

PPP

Novi član
Tu od
26 Ožu 2021
Poruka
16
Slažem se, sramota je da ljudi ovoliko čekaju bez da dobiju ikakvu obavijest!
 

Suncokret

Novi član
Tu od
30 Tra 2021
Poruka
22
Pozdrav, da vrlo je neozbiljno da nas drže u neizvjesnosti toliko dugo.
Ove još i razumijem, imaju stvarno ogroman broj prijava, ali zato je trebalo objaviti inicijalnu listu, redovito ju ažurirati i da ljudi znaju na čemu su...ali da lagovima treba više od pola godine da obrade po 100 prijava, to je nešto nepojmljivo.
Kao da je pola godine u bavljenju nekim poslom malo, valjda ništa drugo nemamo za raditi nego čekati...
Ali što se mjere 6.2.1. tiče pošaljite mail na donju adresu pa će vam reći na kojem ste trenutno mjestu na listi.
Ja sam prije neka dva tjedna bila 510. i sad opet ne znam ima li možda ipak još šanse da upadnem. Trebala sam pitati koliko još ima uopće nepodijeljenih ugovora. Glupo mi je pak sad opet nešto pitati, pa ako će netko pitati za sebe, pitajte i koliko još uopće imaju ugovora za podijeliti i objavite ovdje- bolje ćemo tada znati na čemu smo.
Uprava Ruralnirazvoj <uprava.ruralnirazvoj@mps.hr>
 

Suncokret

Novi član
Tu od
30 Tra 2021
Poruka
22
Mislim da 76- već sam i zaboravila koliko je to davno bilo
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh