• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mjera 6.2.1. [2020.]

blackout

Aktivni član
Tu od
1 Ruj 2017
Poruka
407
Ajme, pa oni nisu normalni...Kada sam zvao rekli da e ugovor spreman, ali nemaju uputu za slanje...
 

Zami

Novi član
Tu od
11 Svi 2021
Poruka
12
Zvala sam prije par dana u Bjelovar i gospođa koja se javila rekla mi je da se trenutno razmatra mogucnost da se poveća alokacija posto ima puno prijavljenih a da se onda ne bi raspisivao novi natječaj koji je bio planiran za kraj godine. Ja se iskreno nadam da ce biti tako jer za sad ne bi prosla zbog premalo bodova.
 

IstraOPG

Aktivni član
Tu od
28 Velj 2021
Poruka
117
Zvala sam prije par dana u Bjelovar i gospođa koja se javila rekla mi je da se trenutno razmatra mogucnost da se poveća alokacija posto ima puno prijavljenih a da se onda ne bi raspisivao novi natječaj koji je bio planiran za kraj godine. Ja se iskreno nadam da ce biti tako jer za sad ne bi prosla zbog premalo bodova.
koliko bodova imate?
 

Zami

Novi član
Tu od
11 Svi 2021
Poruka
12
Za sada da ali kad bi povecali iznos od novog natjecaja koji se planira krajem godine mozda bi onda i upala
 

Antonio1996

Član
Tu od
19 Pro 2020
Poruka
93
Otvorio sam OPG te me zanima na osnovu ćega se procjenjuje ekonomska veličina i vrijednost,naime imam vlastitih 7 ha zemlje te radim uslužno još 8 ha te dali se uslužno dodatno procjenjuje ili,koliko je vas bilo preko 8000 eura sa manjim površinama
 

Dambo99

Novi član
Tu od
1 Velj 2021
Poruka
5
Zna li itko do kada se to njihovo "konačno "čeka...
Da dobijemo odbijenicu ok,zaboravim na to,ne čekam...a ovako cijelu godinu misliš mozda ce biti nesto,,,bezveze
 

Najnoviji postovi

Na vrh