• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mjera 6.2.1. [2020.]

OPG Zrnić

Novi član
Tu od
29 Stu 2019
Poruka
13
Pozdrav ekipa, planiram prijaviti navedeni natječaj pa sam otvorio temu čisto da malo prodiskutiramo. Možda netko ima iskustva koja bi htio podijeliti s ostalima. Ja bi trebao imati oko 73 boda na prijavi. Zanima je li netko išao na prethodni natječaj i da je ulagao u sektar prerade/prodaje? Piše u uvjetima da treba priložiti tehnološki projekt pa mi malo taj dio nije jasan.
 

blackout

Aktivni član
Tu od
1 Ruj 2017
Poruka
406
Evo napokon završen natječaj za mjeru 6.2.1, što mislite kada bi se mogli znati rezultati? Proljeće 2021? :unsure: :D:D
 

OPG Zrnić

Novi član
Tu od
29 Stu 2019
Poruka
13
Što si prijavio ako nije tajna? Ja ću imati 75 bodova ili 78 ako mi priznaju diplomu faksa. Pokrenuo bi preradu drveta - ulaganje u zgradu i strojeve.
 

blackout

Aktivni član
Tu od
1 Ruj 2017
Poruka
406
Nisam nigdje vidio nekakav rok za objevu u tekstu natječaja. Ako ga i ima vjerojatno ga se neće držati :unsure: :D
 

Raptor

Aktivni član
Tu od
13 Svi 2018
Poruka
219
Da li je netko uspio saznati koliko ima prijavljenih na ovom natjecaju?
 

Raptor

Aktivni član
Tu od
13 Svi 2018
Poruka
219
Evo započela je administrativna obrada. Izgleda do 84 boda. Da li je netko dobio promjenu statusa u agronetu ili zahtjev za D/O/I?
 

Raptor

Aktivni član
Tu od
13 Svi 2018
Poruka
219
Da, sa 84 boda se obradjuju prijave.
I dalje je nemoguce dobiti tocan broj prijava (netko je napisao iznad 3700), ali iz agencije nisu htjeli potvrditi taj broj
 

blackout

Aktivni član
Tu od
1 Ruj 2017
Poruka
406
Prvo ide obrada ovih sa maksmalnim bodovima pa idu na niže do utroška ukupne alokacije
 

Raptor

Aktivni član
Tu od
13 Svi 2018
Poruka
219
Mislim da bez značajnijeg povećanja alokacije sa 72 boda nema baš šanse, a ne izgleda baš da će do nje doći. Pogotovo ako je točna informacija o broju prijava (3700) koja je u nekom od prethodnih postova navedena
 

zdena

Novi član
Tu od
27 Velj 2020
Poruka
15
Kaj mislite, onda 79 bodova nula bodova?
Imam sad već neku drugu mjeru koja bi mi se kosila s ovom pa nez dal se isplati odma ovo prekrižit i dio projekta preusmjerit na novu?
Mislim, cca manje od 10% projekata prolazi (cca 320/3xxx prijavljenih prema trenutnoj alokaciji) , a vjerujem da onda tih 10% je u zoni 80+ bodova ili se varam?
 

blackout

Aktivni član
Tu od
1 Ruj 2017
Poruka
406
MIslim da imaš šanse pošto će ići povećanje ukupnih sredstava ali još se ne zna za koliko korisnika, a nigdje nije rečeno da se neće spustiti obrada i do 79 bodova na kojem si ti jel po nekim informacijama došla je obrada do 81 boda sa trenutnom alokacijom sredstava
 

fabo123

Novi član
Tu od
6 Velj 2016
Poruka
24
Pozdrav.
Mi smo se prijavili.Trebali bi imati 80 bodova.Da li je itko dobio kakvu potvrdu da je obrađen zahtjev?
 

Najnoviji postovi

Na vrh