• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mjera 6.2.1. [2020.]

blackout

Aktivni član
Tu od
1 Ruj 2017
Poruka
406
Ima korisnika sa već izdanim odlukama, možete li pogledati jel se status u agronetu promijenio iz predan na u obradi?
 

Marijan Burić

Novi član
Tu od
8 Kol 2020
Poruka
7
Mislim da bez značajnijeg povećanja alokacije sa 72 boda nema baš šanse, a ne izgleda baš da će do nje doći. Pogotovo ako je točna informacija o broju prijava (3700) koja je u nekom od prethodnih postova navedena
sve ok, al ne kužim koja je onda svrha svega ovoga, pozdrav
 

blackout

Aktivni član
Tu od
1 Ruj 2017
Poruka
406
Iskreno ne znam samo znam da je prvo 6.4 produžen pa onda i 6.2 nakon toga...
 

John Wayne

Član
Tu od
23 Stu 2020
Poruka
58
Mislim da bez značajnijeg povećanja alokacije sa 72 boda nema baš šanse, a ne izgleda baš da će do nje doći. Pogotovo ako je točna informacija o broju prijava (3700) koja je u nekom od prethodnih postova navedena
Zašto mislite da neće doći do povećanja alokacije?
 

Raptor

Aktivni član
Tu od
13 Svi 2018
Poruka
219
Pa zašto se produžilo je jasno. Zbog velikog broja prijava netko od "jačih" konzultanata je zapeo i nije uspio odraditi sve prijave tako da im se išlo na ruku i produžilo.

Zašto mislim da neće doći do povećanja? Iskreno se nadam da sam u krivu, ali pretpostavljam zato da ne bude opet priča da se nekome pogodovalo. Novca za sve prijave ako ih je preko 3000 sigurno nema, a onda tu može biti svakakvih priča o namješanju, stranačkim iskaznicama itd... Uglavnom kada je išlo značajnije povećanje (izuzev 6.3.) je išlo tako da je obuhvatilo sve korisnike koji su prošli administrativnu kontrolu, a ovdje to nije moguće
p.s. to je moje mišljenje, nitko nije rekao da neće doći do povećanja
 

John Wayne

Član
Tu od
23 Stu 2020
Poruka
58
Pa zašto se produžilo je jasno. Zbog velikog broja prijava netko od "jačih" konzultanata je zapeo i nije uspio odraditi sve prijave tako da im se išlo na ruku i produžilo.

Zašto mislim da neće doći do povećanja? Iskreno se nadam da sam u krivu, ali pretpostavljam zato da ne bude opet priča da se nekome pogodovalo. Novca za sve prijave ako ih je preko 3000 sigurno nema, a onda tu može biti svakakvih priča o namješanju, stranačkim iskaznicama itd... Uglavnom kada je išlo značajnije povećanje (izuzev 6.3.) je išlo tako da je obuhvatilo sve korisnike koji su prošli administrativnu kontrolu, a ovdje to nije moguće
p.s. to je moje mišljenje, nitko nije rekao da neće doći do povećanja
Hvala Vam na odgovoru. Imam 80 bodova i bojim se da sam baš na granici.
 

blackout

Aktivni član
Tu od
1 Ruj 2017
Poruka
406
Po nekim informacijama obrada je došla do ovih sa 81 bodova, što znači da bi ti mogao biti brzo obradi. Molim te kada ti se promijeni status iz podnesen na u obradi javi da možemo pratiti stanje
 

John Wayne

Član
Tu od
23 Stu 2020
Poruka
58
Po nekim informacijama obrada je došla do ovih sa 81 bodova, što znači da bi ti mogao biti brzo obradi. Molim te kada ti se promijeni status iz podnesen na u obradi javi da možemo pratiti stanje
Ja sam čuo da je inicijalna lista došla do ovih sa 81 bod.
 

blackout

Aktivni član
Tu od
1 Ruj 2017
Poruka
406
Znači po tim informacijama do povećanja ukupne alokacije nema daljnje obrade?
 

John Wayne

Član
Tu od
23 Stu 2020
Poruka
58
Mislio sam samo na formiranje inicijalne, neobrađene rang liste. Sad sam zvao agenciju i rekli su da se i dalje obrađuje i da se trude da bude završena u roku od 120 dana od završetka natječaja. Nakon što odobre ukupnu alokaciju, obrada staje do eventualnog povećanja alokacije. Kako Vi stojite sa bodovima i koja su Vam očekivanja?
 
Posljednje uređivanje:

Baldo

Član
Tu od
9 Svi 2019
Poruka
47
Ja sam čuo da je inicijalna lista došla do ovih sa 81 bod.
Gdje ste to čuli? Možete li navesti točan izvor, stranicu, osobu koja je to rekla ili nešto slično?
 

Baldo

Član
Tu od
9 Svi 2019
Poruka
47
Zašto pitate?
Zato što podatak nije točan.

Inicijalna lista nije na 81 bodova nego su trenutno u obradi prijave s 81 i više bodova. Obzirom da Agencije nema kapaciteta u istom intervalu obrade uzeti 300+ prijava znači da će ići novi krug obrade prije nego li se ispuca trenutka alokacija i u tome slučaju će se uzimati u obradu prijave s manje od 81.
Tako da informacija da je inicijalna crta na 81 bod nije točna, a tamo gdje ste to pročitali i nije navedeno da je crta na 81 bod nego da se obrada trenutno spustila na prijave s 81+ :)
 
Na vrh