• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mjera 6.2.1. [2020.]

Zdravac5

Član
Tu od
21 Pro 2020
Poruka
30
Inicijalna rang lista postoji, samo nije objavljena niti nisu korisnici obaviješteni o svojoj poziciji na istoj...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Zdravac5

Član
Tu od
21 Pro 2020
Poruka
30
Nažalost, jos ništa, govori se da će ići povećanje, ali dok za to nema službenog odgovora, to nista nije sigurno
 

John Wayne

Član
Tu od
23 Stu 2020
Poruka
58
Poslao sam pismo na email ministrice i dobio odgovor sa njenim potpisom. Ne znam je li odgovorila ona ili pomoćnik. Odgovor je bio da će pokušati iznaći sredstva za povećanje alokacije. Šaljite i dalje pisma na sve adrese na Agenciji i ministarstvu i zovite na sve kontakte na Agenciji i ministarstvu.
 

topliner

Aktivni član
Tu od
17 Stu 2020
Poruka
125
gospoda ministrica bila u plodovima zemlje,bit ce povecanja alokacije ali ne nekakve velike
 

blackout

Aktivni član
Tu od
1 Ruj 2017
Poruka
407
Pa i nije ništa konkretno rekla Rekla je da ce natječaj relativno brzo završiti ukoliko ne bude povečanja alokacije a oni se utrude da uvijek bude barem malo...
 

John Wayne

Član
Tu od
23 Stu 2020
Poruka
58
Rekla je da su odugovlacenja obicno zbog povecanja sredstava. E sad, porucuje li s tim da ce biti povecanja, ne znam.
 

Levis92

Novi član
Tu od
16 Stu 2020
Poruka
12
Ljudi i dalje dobivaju ugovore,ne znam zašto ne ažuriraju listu,barem da znamo malo više gdje stojimo.
 

blackout

Aktivni član
Tu od
1 Ruj 2017
Poruka
407
Svi koji smo ispod 81. boda smo nigdje i ovisimo o mogućem povećanju alokacije...
 

blackout

Aktivni član
Tu od
1 Ruj 2017
Poruka
407
Kada sam zvao u dva navrata nisu ništa htjeli reći. Ja sa 78 bodova nisam u obradi
 

Dam

Član
Tu od
10 Pro 2020
Poruka
47
Imam 81 bod bio desetak mjesta ispod crte prošli petak mi status promijenjen u obradi
 

topliner

Aktivni član
Tu od
17 Stu 2020
Poruka
125
zvao u bjelovar,reko mi covjek da ima i sa 80 bodova u obradi.043221129-ako imas 78 bodova onda si negdje 200 ispod crte
 
Na vrh