• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mjera 6.2.1. [2020.]

ZeaMays

Novi član
Tu od
8 Pro 2017
Poruka
22
zvao u bjelovar,reko mi covjek da ima i sa 80 bodova u obradi.043221129-ako imas 78 bodova onda si negdje 200 ispod crte
je li to procjena ili ti je netko rekao da je 78 bodova okvirno 200 ispod crte?
 

topliner

Aktivni član
Tu od
17 Stu 2020
Poruka
125
to su djelatnici rekli u bj kada sam zvao,ja sam sa 79 bodova 150 ispod crte ali sve se pomaklo tako da sam negdje 100 ispod crte mozda i manje.sa 78 bodova negdje 150-200- ti ispod crte.
 

topliner

Aktivni član
Tu od
17 Stu 2020
Poruka
125
prije 5 dana sam zvao,sad su medu 320 i nekolicina sa 80 bodova.prije mjesec dana kada sam zvao onda sam bio 150 ispod crte.dosta je nekvalitetni projekata i kak mi covjek reko otpili smo ih.zato je sad spalo na 80 bodova,a bilo je prije doslo do 81 bod(320 projekata)
 

topliner

Aktivni član
Tu od
17 Stu 2020
Poruka
125
da,mozda i nize.kolega je bio dvadeseti ispod crte sa 81 bod a sad je u obradi.covjek mi reko da su u obradi i sa 80 bodova
 

blackout

Aktivni član
Tu od
1 Ruj 2017
Poruka
406
Nisam još uspio saznati na kojoj sam poziciji, u zg ne žele reći a u Bjelovaru se nitko ne javlja. Pokušat ću ponovno u ponedjeljak :unsure:
 

blackout

Aktivni član
Tu od
1 Ruj 2017
Poruka
406
Dobio sam u referenata u Bjelovaru kaže postoji inicijalna rang lista ali nije želio gledati na kojem sam mjestu ispod crte sa 78 bodova. Kaže da trenutno obrađuju sa 81 bodom i da službene informacije o povećanju alokacije nema...Možemo samo čekati i nadati se... :unsure:
 

topliner

Aktivni član
Tu od
17 Stu 2020
Poruka
125
nije mi jasno to onda,sa 84 boda si trebo bit u obradi odavno.mozda si u obradi ali u agronetu netko nije stavio da si u obradi
 

Igi88

Član
Tu od
3 Sij 2021
Poruka
56
Nazvao broj u ZG sa foruma,nisu svi predmeti ni pogledani,gospodin rekao da se malo strpimo.
 
Na vrh