• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mjera 6.2.1. [2020.]

topliner

Aktivni član
Tu od
17 Stu 2020
Poruka
125
ma kolega je jucer dobio odluku sa 81 bod,on je na listi bio 340,znaci da je to pri kraju,sad moraju kroz 15 dana povecat alokaciju ako to planiraju
 

topliner

Aktivni član
Tu od
17 Stu 2020
Poruka
125
meni je covjek reko da ima dosta nekvalitetnih projekata te da su takvi odbaceni.lista ce doci na mozda 400.vjerujem da ce upasti mozda ne svi sa 80 bodova ali vecina hoce
 

blackout

Aktivni član
Tu od
1 Ruj 2017
Poruka
407
A jedan moj krajem prošlog tjedna dobio odluku sa 85 bodova. Tu mi ništa nije jasno :D
 

blackout

Aktivni član
Tu od
1 Ruj 2017
Poruka
407
Nije mi jasno ni kako se sad iz programskog razdoblja 2014-2020 najavljuje raspisivanje novog natječaja 6.2.1 a pričalo se da je novac za mjeru 6 iz ovog programskog razdoblja potrošen...
 

Igi88

Član
Tu od
3 Sij 2021
Poruka
56
Po meni,jedini ispravan i transparentan način,rang lista i redom spuštati crtu po nepriznatim bodovima. Ovako ako je netko prošao sa 80 bodova a netko sa više nije ni u obradi. Može se desiti da su oni koji su pred kraj natj.predali projekt kvalitetniji,gradnja,projekt prerade,zapošljavanja i sl. Moramo čekati.pozz.
 

topliner

Aktivni član
Tu od
17 Stu 2020
Poruka
125
ministrica je zatrazila od vjeca ministara brzu i vecu isplatu avansnih placanja te veceg djela sufinanciranja za investicijske mjere,kaze da je optimisticna
 

John Wayne

Član
Tu od
23 Stu 2020
Poruka
58
ministrica je zatrazila od vjeca ministara brzu i vecu isplatu avansnih placanja te veceg djela sufinanciranja za investicijske mjere,kaze da je optimisticna
To je odgovorila na vaše pismo?
 

Baldo

Član
Tu od
9 Svi 2019
Poruka
47
ministrica je zatrazila od vjeca ministara brzu i vecu isplatu avansnih placanja te veceg djela sufinanciranja za investicijske mjere,kaze da je optimisticna
Na žalost niti jedno niti drugo nema ama baš nikakve veze s mogućim povećanjem alokacije.
Bit će da se ministrica poprilično ušaltala u politiku...bez obzira što ju se pitalo ono govorimo ono što joj odgovara, bez obzira što to nikakve veze nema s pitanjem...
 

peroperic

Novi član
Tu od
29 Sij 2021
Poruka
8
Pozdrav svima, prijavio sam se na natječaj i nisam prošao. S obzirom da se prijavilo oko 3000 ljudi, sredstava ima za 320, a natječaj je bio produžen, posumnjao sam na neku muljažu. Čitajući ovaj forum, vidio sam da više ljudi tako razmišlja. Smatrate li da bi bilo efikasno reći nadležnima da povećaju sredstva ili tematiku o muljaži prenosimo novinarima?
 

Igi88

Član
Tu od
3 Sij 2021
Poruka
56
Po meni,malo još pričekati,Nadam se da će objaviti rang listu.To bi bilo naj transparentni je i da svatko obrani svoje bodove.
 

Igi88

Član
Tu od
3 Sij 2021
Poruka
56
Ja još uvijek vjerujem u ono realno broj bodova,vrijeme predaje.ako se to ne poštiva onda stvarno ovo nema smisla. Konzultanti bi ih trebali tužiti ako bude drugačije,jer koji je onda kriterij odabira. Konzultanti moraju obraniti projekt i bodove,to je moje mišljenje,dobiju novac za to,prema tome mislim da si sa natječajem ne žele kaljužu u ministarstvu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh