• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mjera 6.2.1. [2020.]

topliner

Aktivni član
Tu od
17 Stu 2020
Poruka
125
kad je uzeto prvih 320 u obradu ja sam bio sa 79 bodova na 470 mjestu.sad ima novaca za 456 projekata.medu onih 320 je odbaceno 30-40 projekata,te ima i dosta sa smanjenim bodovima.sad ovisi koliko je takvih i koliko ima sa 79 bodova,mozda i upanes.ja sam se po tome spustio na odokativno 430 mjesto.
 

Raptor

Aktivni član
Tu od
13 Svi 2018
Poruka
219
Nadao sam se malo većem povećanju budući da je toliko prijava. Na mjerama 6.4. i 4.2.1 se očito ide prema tome da svi prođu.
Ajmo tko ima hrabrosti zvati u agenciju da saznamo na kojem broju je trenutno crta? :)
 

Igi88

Član
Tu od
3 Sij 2021
Poruka
56
Dodati će još novca u povećanje alokacije,e sad možda će promijeniti kriterije koliko sam primijetio. Ako prioriteti bude očuvanje plus novo zapošljavanje,ili prerada ili nešto drugo tu bi se mogle karte opet promiješati
 

Igi88

Član
Tu od
3 Sij 2021
Poruka
56
Prije je netko komentirao da je gospođa rekla da moraju usuglasiti izmjene natječaja pa sam tako zaključio,da bi možda moglo doći i do nekakvih i ovakvih kriterija
 

zdena

Novi član
Tu od
27 Velj 2020
Poruka
15
pa ne mijenjaju se kriteriji kak se nekom sprdne, oni su određeni natječajem i kao takvi ostaju do kraja, mijenja se jedino u natječaju stavak o raspoloživim sredstvima.
 

Raptor

Aktivni član
Tu od
13 Svi 2018
Poruka
219
Izmjena natječaja ne može mijenjati kriterije nakon zatvaranja natječaja, samo prije zatvaranja....
Može netko tko je komunicirao s Bjelovarom saznati na kojem smo sada broju - tj do kud je lista došla sa novom alokacijom?
 

blackout

Aktivni član
Tu od
1 Ruj 2017
Poruka
406
Ako sam dobro shvatio rangiranje ovih s istim bodovima ide kao prvi kriterij koliko radnika zapošljavaš. To bi onda značilo ako sam ja stavio dva da bi trebao biti ispred ovih što nisu stavili radnike ili su stavili jednog?
 

Zdravac5

Član
Tu od
21 Pro 2020
Poruka
30
Kriteriji ostaju isti, samo se alokacija povećala, ja sam mislio da će povećati bar na 600 projekata, ali tako je kako je, ipak je 2800 prijava, ali ko zna možda sad od ovih natječaja iz mjera 4, svinjogojstvo i plastenici ostane love, pa prebace na ovaj natječaj, tako je bilo za 6.3.1....
 

topliner

Aktivni član
Tu od
17 Stu 2020
Poruka
125
zvao u bj danas,nece nista da kazu.kada je u obradu uzeto 320 projekata ja sam bio na 470 mjestu.kaze mi covjek da sigurno ulazim u obradu.
 

John Wayne

Član
Tu od
23 Stu 2020
Poruka
58
Ako sam dobro shvatio rangiranje ovih s istim bodovima ide kao prvi kriterij koliko radnika zapošljavaš. To bi onda značilo ako sam ja stavio dva da bi trebao biti ispred ovih što nisu stavili radnike ili su stavili jednog?
Ide redoslijedom kriterija po tablici bodovanja koja je u natječaju.
 

blackout

Aktivni član
Tu od
1 Ruj 2017
Poruka
406
U slučaju da dva ili više zahtjeva za potporu imaju isti broj bodova prednost se određuje sljedećim redoslijedom:
a) Projektom se doprinosi očuvanju/stvaranju novih radnih mjesta
b) Pojedinačni kriteriji po redoslijedu u tablici kriteriji odabira
c) Vrijeme podnošenja Zahtjeva za potporu
 

Najnoviji postovi

Na vrh