• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mjera 6.2.1. [2020.]

topliner

Aktivni član
Tu od
17 Stu 2020
Poruka
125
netko je napisao da je sa 74 boda na tisucu i nekom mjestu,eto po tome se mozete ravnat donekle
 

PPP

Novi član
Tu od
26 Ožu 2021
Poruka
16
Da, ali ja se sve nadam da je možda moguće da dodatno alociraju neka sredstva...
 

fabo123

Novi član
Tu od
6 Velj 2016
Poruka
24
Gospoda ide po Hrvatskoj i dijele po par ugovora svako par dana.
Ovakvim tempom ko zna kad ce zavrsit.
 

Igi88

Član
Tu od
3 Sij 2021
Poruka
56
Mislim da bi trebali objaviti nekakvu listu,pa ako se nađemo daleko od crte da možemo s ovim završiti i praviti druge planove,već je pola godine od natječaja prošlo i mislim da s tim treba završiti
 

asignacija55

Novi član
Tu od
27 Svi 2017
Poruka
7
Ajde kad dobijete ugovor javite se pa da bas prokomentiramo taj dio za pokazatelje.. prema onome kako sam ja to skuzio je da moras samo pokazatelje zaposlenosti ispuniti...
 

IstraOPG

Aktivni član
Tu od
28 Velj 2021
Poruka
117
Koliko se ja sjećam iz natječaja bilo je da moraš oba dva uvjeta ispuniti, ali ako ne ostvariš financijski pokazatelje za prodaju, onda se gleda da li si ostvario količinski
 

Dam

Član
Tu od
10 Pro 2020
Poruka
47
Pozdrav ekipa jeli netko dobio ugovor a da je bio u obradi u 1.mjesecu
 

blackout

Aktivni član
Tu od
1 Ruj 2017
Poruka
406
Ne mogu vjerovati da toliko dugo nema ugovora. Kolega je dobio odluku krajem 01.mj. i kroz 10ak dana mu stigao ugovor. Ja sam dobio odluku 25.03. i čekam ugovor
 

Najnoviji postovi

Na vrh