• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mjera 6.2.1. [2020.]

Zdravac5

Član
Tu od
21 Pro 2020
Poruka
30
Pozdrav, još uvijek je moguće povećanje alokacije, ali treba biti uporan i još uvijek nazivati ministarstvo poljoprivrede...da se pokaže da nam je stalo još uvijek za projekte, a ne da je ovo povćanje do sad bilo dovoljno
 

NH115

Novi član
Tu od
8 Tra 2021
Poruka
12
Kažu iz ministarstva poljoprivrede da nece biti vise povecanja alokacije niti je planirao povecanje .
 

Igi88

Član
Tu od
3 Sij 2021
Poruka
56
Ako netko zna,dali još uzimaju nove predmete ili je stalo na nekom broju,pa ih samo završavaju.
 

Zdravac5

Član
Tu od
21 Pro 2020
Poruka
30
Za prvo povećanje alokacije je bilo svakodnevnih upita za povećanje alokacije, nakon navedenog povećanja upiti za isti su stali, stoga se smatra da je navedeno povećanje alokacije dostatno, treba nastaviti sa upitima jer nekih 400 prolaznih projekata na 2800 prijava je jako malo....
 

IstraOPG

Aktivni član
Tu od
28 Velj 2021
Poruka
117
Pozdrav, još uvijek je moguće povećanje alokacije, ali treba biti uporan i još uvijek nazivati ministarstvo poljoprivrede...da se pokaže da nam je stalo još uvijek za projekte, a ne da je ovo povćanje do sad bilo dovoljno
odakle vam informacija o mogućem povećanju?
 

Zdravac5

Član
Tu od
21 Pro 2020
Poruka
30
Informacija od izvora iz Ministarstva poljoprivrede, povećanje alokacija ide ako postoji velika zainteresiranost, i normalno ako ima još novaca....ali ako nema interesa, onda nema sigurno povećanja bez obzira na novac, novac ide na druge natječaje....da se razumijemo, nije sigurno ni ako se kontaktira, ali ako se neće pokazati interes, povećanje sigurno neće ići, a ovako uvijek postoji šansa za nekakvo povećanje...
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Informacija od izvora iz Ministarstva poljoprivrede, povećanje alokacija ide ako postoji velika zainteresiranost, i normalno ako ima još novaca....ali ako nema interesa, onda nema sigurno povećanja bez obzira na novac, novac ide na druge natječaje....da se razumijemo, nije sigurno ni ako se kontaktira, ali ako se neće pokazati interes, povećanje sigurno neće ići, a ovako uvijek postoji šansa za nekakvo povećanje...


Zar im količina prijavljenih projekata na mjeru nije dovoljan pokazatelj zainteresiranosti za istu?
 

IstraOPG

Aktivni član
Tu od
28 Velj 2021
Poruka
117
ste gnjavili :)
Žena je vrlo ljubazna i jedva se suzdržavala da me ne potjera nekamo, svaka čast na samokontroli, pretpostavljam da ih je još dosta zvalo ovih dana :D
 

fabo123

Novi član
Tu od
6 Velj 2016
Poruka
24
Evo imao sam sad poziv iz ministarstva.Sutra potpisivanje ugovora (između ostalih i moga) u Opuzenu.
Konačno😂😇🤑
 

Johnny

Novi član
Tu od
25 Tra 2021
Poruka
8
Pozdrav svima

Realno je da su odluke vec donešene .. i mozemo zvati koga hocemo necemo nista promjeniti ..
Nije mi samo jasno zasto ne objave neku listu i obavjest.. ili informisu ljude ako nisi dobio da znaš .
Imamo mi i drugih poslova za raditi osim projekata, vjerujem da pricam za veliku vecinu ljudi..
 

Igi88

Član
Tu od
3 Sij 2021
Poruka
56
Slažem se,da objave crtu,pa da idemo dalje,inače puno je natječaja a malo sredstava,mislim naspram prijava radimo puno projekata pravimo gužve po šalterima a većina bude odbijena,pa onda opet nagodinu ponovo.
 

Najnoviji postovi

Na vrh